Přejít na obsah

HBO na analogu


Návštěvník džejar

Doporučené příspěvky

Návštěvník džejar

Tak mi dnes v Ústí nad Labem šlo HBO i HBO 2 na analogu volně. Jak je to u vás jinde. Nevíte zda to bude trvale, nebo je to jen zas nějaká akce na podporu prodeje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Ahoj tak v Děčíně analogový volný vysílání nejde :( Si myslím jestli to spíš nebyl nějaký výpadek kódování a nebo jelikož při zapnutí HBO musí technik k Vám do domu do rozvaděče,jestli někomu něco nezapojoval a nespletl se 8) .A nebo po Ústí udělali akci ale o tom pochybuju: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Katoda
nevite proc prestalo jit v Moste HBO na analogu?

Podle infa, co běží již několik dní na Promo kanálu, kak v severních Čechách HBO v analogu končí a bude již jen v digitálu. Předpokládám, že budou následovat postupně další oblasti, kde byde HBO z analogu vyřazováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak by mě zajímalo, když vypínají HBO a HBO2 z analogu, proč nedali alespoň vědět dopisem. Né každej kouká na TV od rána do večera a ještě ke všemu na Promo kanál. Zapínám TV jednou za čas a najednou zjistím že nejde to kvůli čemu platím skoro 800,- měsíčně. Nevíte náhodou někdo jak to bude do budoucna ( jestli to jenom nevypli aby zjistili reakce lidí ) a nebo jestli není jenom nějaký výpadek?

PS: Je nesmysl pořizovat si od nich další STB, protože za 200,- měsíčně je to vydřidušství. Nezdá se vám, že to zavání malinko monopolem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak by mě zajímalo, když vypínají HBO a HBO2 z analogu, proč nedali alespoň vědět dopisem. Né každej kouká na TV od rána do večera a ještě ke všemu na Promo kanál. Zapínám TV jednou za čas a najednou zjistím že nejde to kvůli čemu platím skoro 800,- měsíčně. Nevíte náhodou někdo jak to bude do budoucna ( jestli to jenom nevypli aby zjistili reakce lidí ) a nebo jestli není jenom nějaký výpadek?

PS: Je nesmysl pořizovat si od nich další STB, protože za 200,- měsíčně je to vydřidušství. Nezdá se vám, že to zavání malinko monopolem?

Všichni platící klienti dostali zdarma STB. Takže bych zavolal na KC a dotazoval bych se, proč mi nedošel STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STB jsem dostal, ale v případě, že zapnu digitál tak na něm neslyším zvuk ( jen chrčení ). Zkoušel jsem to na jiných TV a s jiným kabelem, ale stále to samé. Na KC jsem volal včera, ale po 8mi minutách poslouchání té písničky sem to vzdal a zkusil jim napsat z toho dotazníku co je na stránkách. Tak jenom čekám jestli se ozvou a nebo neozvou.

U nás to jejich centrum co jsem slyšel zrušili a do Mostu ( jestli to tam ještě je ) se mi nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...