Přejít na obsah

Karneval zrusil limity ?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník pinguin

mno podle me se co nejdrive sjednoti tarify Karnevalu na UPC, takze dojde ke korekci v teto dobe. Ale je to jenom muj osobni nazor. Podle toho co se pise tady jinde, tak UPC fuzi provadi velmi rychle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, ze Telefonika uz zvedla svoje limity:

viz: http://www.cz.o2.com/internetexpres/cz/ ... index.html

Tak jsem teda pekne nasranej ! :x

Karneval T5M - limit 20 GB x Telefonica O2 IE 3072 - limit 20 GB

Ted se asi momentalne zadnyho zvyseni cca rok nedockame, co? Nebo, ze by se nekdo nasel, kdo by zmenil limity? :shock:

 

A o2 4096 30 GB !!

 

a nejvetsi vysmech zakaznikum karnevalu je tento :

 

1 T1M - 2 GB

O2 512kb - 3 GB

 

:lol::lol::lol:

 

A to jinak kazdy vime jaky tady ma O2 monopol a ona si ted vesele preskoci karneval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Se zkusenosti tech co maji dvoulinku: Kazdy rika ze rychlost je super a meklesa nejak silene pod hodnoty ktere si zaplatili a navic u O2 je vyhoda ze kdyz stahujes data od nekoho kdo ma taky O2 tak se jim neaplikuje FUP !

 

A karneval mi taky slibil 3 Mbit a nikdy ho nedosahnu !! ted mam v te akci 5 Mbit a mam max 4,5 Mbit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Taktéž, mám T3M/+99/ . Po zavedení cca 1 měsíc byl standard 4,77Mb/s.., nyní po tzv. optimalizaci sítě v oblasti max. 4,55Mb/s. Ale když jsem měl od o2 ADSL 2048kb/s, tak max. bylo 1682kb/s. Ty 4,7Mb/s mě dostačují, spíše bych uvítal navýšení pro odchozí směr z jmenovitých 500kb/s na 1Mb/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Jara :

U ADSL od O2 platilo (a s nejvetsi pravdepodobnosti stale plati), ze realnej download (to co uzivatel vidi) je neco malo pres 80% ty "papirovy" rychlosti. (Je to dano technologii, ty skutecne tech dejme tomu 2048Kbps mas, ale proste vic jak neco malo pres 80% "nevidis", nema smysl to tu rozebirat) (To neplati treba o ADSL Premium od CRa, zalezi na pristupu providera). U uploadu byly ty procenta jeste o neco malo nizsi. Takze 4Mbit od telecomu vic jak cca 3,4Mbps zpravidla neda. Je skoda ze uz u Karnevalu neplati ze realna rychlost je jeste o 10% vyssi nez ta "na papire". Nejdriv to srovnali, a ted je o tech cca 10% nizsi no)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Zjistil jsem to sám, nebo je nás víc? Mám Turbo 1M a při kontrole stáhnutejch dat mám uvedeno u rychlosti, že používám 1100kbps / 100 kbps. :?

Švarcik, Teplice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...