Přejít na obsah

Stráta packetov, problém pri multiplayerových hrách


Návštěvník Matyyyyyy

Doporučené příspěvky

Návštěvník darktemplar999

Ten prívod vody do nukleárneho reaktora ci tam zochabeli a odešli ta het? 😄 Čo ti povedali nato, že nič nenašli, že čo ďalej? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Nebol som vtedy práveže doma, iba babka, takže pomenili káble, pomenili konektory, dali novú rozdovjku na pripojku a hotovo, vraj niečo merali ato je všetko, pomeraj si pingy ako to vyzerá u teba

Upraveno uživatelem ApacheSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

No Či sa Čuduješ abo nie, tak rýchlosti padajú na ookle eŠte viac, a pingplotter tak isto, a na googlu ma pripája cez 20hopov, už sa ošalili v tom UPC Či Čo

Niečo nové?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

U mňa to Že už sa nudím 2 týždne, pretože čo zapnem, to rollbackuje

Zaujimalo by ma prečo tu už nikto nepíše nejako... či im to už nerobí či čo, nič nepovie nikto

Upraveno uživatelem ApacheSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matyyyyyy

stále mám problém čakám kým odpíšu z UPC ja z mojej strany vám určite poviem ked to vyriešim ... že aké bolo riešenie ... to sa báť nemusíte taktiež dúfam že ked vy na niečo prídete tak napíšete ... ja čakám na odozvu od upc lebo mi písali že ešte mám chvíľku vydržať tak neviem no 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Ja som im písal 12. a odvtedy neodpísali, písal som im že technik nepomohol, a Že chybu majú skoro 100%ntne oni, tak sa asi pán na helpdesku urazil 😄

Btw nevieš prečo keĎ si pridelím kompu adresu (IPv4) tak mi ukazuje že:

Keď sa chcem dostať do modemu? 😄 Totiž modem mi hodil až 0.87 a dal som si to na 192.168.0.3 a zrazu má s tým problém.

Táto webová stránka nieje povolená

 

Domáci užívateľ aktivoval užívateľské prostredie. Teraz nemôžete pristupovať k internetu.
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Nepísal si im či vôbec to riešia ? lebo môžu písa´t ako náramne to riešia a pri tom sedia na... tak ich treba najlepšie asi otravovať no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...