Přejít na obsah

UPC chce koupit Karneval !!!


Návštěvník džejar

Doporučené příspěvky

Návštěvník džejar

Před chvílí jsem zaslechl tuhle zprávu na ČT24. O spojení má rozhodnout úřad pro ochranu hospodářské soutěže.

Teda jestli je to pravda a oni to schválí, tak už amíkům nebude nic bránit neomezeně zvyšovat ceny. Konkurence bude totiž bezvýznamná. A na výběr nebude než buď platit nebo nekoukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

No teď jsem na to taky koukal. :shock: Nějak moc nadšený z těch fúzí (nebo jiného vzájemného požírání) tedy nejsem. Pokud to takhle půjde dál, tak za pár let tu budou tak tři porvideři, z toho dva vlastnění jednou společností, třetí krachne. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Neviděl bych to s tim Karnevalem a UPC nějak horký.

 

To Worm: Nebo lépe, v budoucnu se budeš rozhodovat, zda jit napravo nebo nalevo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fabiak

Společnost Liberty Global, která je mateřskou firmou největšího tuzemského kabelového operátora UPC, koupí dvojku na trhu, společnost Karneval. Zaplatí za ni 322,5 milionu eur, tedy více než devět miliard korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník džejar

 

ach jo, co s náma bude :(:(:(

No co - přejmenujeme fórum na Karneval-UPCzone.cz

:lol:

A šáhneme hlouběji do kešeně :evil:

 

A to jak tam v uvedeném článku píšou, že si nekonkurují, tak to nejni pravda, prosím, já mám obě přípojky v bytě. A jen na mě záleží na koho budu koukat. 8)

 

Taky doufám, že jim teď ta konkurence rychle poroste - pokud již za ty dva roky nezanikla

http://potucek.blogspot.com/2004/05/upc ... e-fca.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Taky z toho nemám žádnou radost. Už jednou jsem zažil dost podstatné zhoršení služeb, přinejmenším co se týče v přístupu k zákazníkům, když se slučoval Intercable s Tes Media (byl jsem zákazníkem TES Media). Teď očekávám, že to bude ještě o něco horší.

Zhoršení očekávám i u tv programové nabídky, protože v tomhle směru bylo UPC vždy za Karnevalem pozadu, viz např. Galaxii Sport měla v nabídce více jak s půlročním zpožděním za Karnevalem, některé programy jako např. AXN nebo CS Film nemá v nabídce pořád. AXN má jen v rámci satelitní platformy UPC Direct, ale za příplatek PLUS. UPC poslední dobou vůbec dost preferovalo zejména satelit a klasická kabelovka byla až ta hodně daleko vzadu. :?:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...