Přejít na obsah

Nejde internet pres USB


Návštěvník David

Doporučené příspěvky

Návštěvník David

Nejede mi internet pres USB.Mam modem Motorola surfboard 4200.Ovladac novej neni a tak nevim co s tim.Po vypojeni kabelu z PC a znovu zapojeni pocitac napise hlasku "Zadne nebo omezene pripojeni" a je v liste u pripojeni zluty vykricnik.To tam je porad, tak vypnu PC a rano ho zapnu a uz to jede, ale nekdy to vypadne samo a potom jsem treba bez netu pul dne.Nevite v cem je chyba?? Dekuji :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Může nastat situace, kdy PC nemůže zjistit IP addr. z DHCP serveru, protože k němu ani nemá žádnou odezvu, pak ti tedy vylítne ten tvůj "vykřičník". Po zapojení USB kabelu do počítače a modemu doporučuji restart z důvodu načtení MAC adresy a poté v příkazovém řádku zadal ipconfig /renew

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Prvně, pokud máš tu možnost, využij vylučovací metody. Např. vyzkoušej připojit modem přes USB na jiný počítač než tvůj. Pokud takovou možnost nemáš, je lepší spíše zavolat na KC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zvláštní problém (a i když jsem strávil několik hodin prolézáním tohoto fóra, odpověď jsem nenašel). Nedaří se mi připojit dvě PC naráz přes modem SB5100E. Pokud připojím jedno (WXP Home SP2) přes ethernet a druhé (W98SE) přes USB a následně restartuji modem, připojí se mi pouze jedno PC (to které bylo připojeno naposledy sólo). Pokud jedno PC odpojím, restartuji modem, druhé se připojí bez problémů. Tudíž jak připojení přes USB, tak přes ethernet, samostatně fungují, dohromady nikolivěk. :cry:

Jsem už z toho nešťastný, nejsem taková lama, abych neuměl nastavit připojení. WXP jsou čistá instalace, W98SE již poněkud starší (a z jistých důvodů je nemohu přeinstalovat), nicméně tam bych problém asi nehledal, vzhledem k tomu, že solo se obě PC připojí. Zakopaný pes bude asi v modemu (přidělování IP), jinak si to neumím vysvětlit. Pokud potřebujete nějaké dodatečné údaje k identifikaci problému, rád je poskytnu. Už si fakt nevím rady, budu rád za každý podnět. PS: Doporučení typu: kup si router je to lepší, nepotřebuji, do PC s W98SE už se nevejde síťovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...