Přejít na obsah

Problém s odesláním většího balíku dat - 1,5 GB


JirkaP

Doporučené příspěvky

Přes víkend jsem potřeboval odeslat přibližně 1,5 GB dat.

 

Mám od karnevalu 3000/300 kbps, kolega na druhé straně sedí na páteři internetu s 5 MB nějakého institutu se 100 procentním připojením.

 

Odeslání jsem prováděl několika různýma FTP klientama, ale vždy mi to po určité - nahodile dlouhé době spadlo. Měl jsem i nastaveno při chybě 999 opakování, ale to taky nepomohlo.

Tak jsem ten balík zmenšil na pět 300 MB souborů, ale to samé. Nakonec jsem to musel zmenšit na 50 MB soubory, ale i u nich to padalo.

 

Jinak pokud něco ztahuji Já, tak vždy tahám konstantní rychlostí 390 KB/s ( +- 3 KB/s ), a vždy bez problémů. Ještě se mi snad ani nestalo, aby mi něco spadlo.

Ale s tím odesíláním se mi to už stalo několikrát před časem, a to jsem posílal jinam, ale bylo to samé.

 

Jinak pingy na seznam.cz na 100 pokusů - min.: 11 ms, průměr 17 ms, max.: 42, žádný ztracený. Což si myslím, že není zas tak špatné.

 

Jaké máty Vy zkušenosti s odesíláním většího balíku dat ?????

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank

Několikrát jsem posílal 700 MB balíky a kromě té zoufale pomalé doby přenosu se to obešlo bez problémů. Taktéž mám Turbo 3M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Proc na to nepouzit nejakou p2p sit ?

Idealne treba Bittorrent. Malej docasnej tracker jde zprovoznit stejne "slozite" jako domaci FTPcko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin

hmm prez karneval to protejka, takze pokud ti nevypadne pripojeni na dobu cca 2 minut, tak by to melo jet. Podle me to byl problem na druhe strane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me to byl problem na druhe strane.

 

Tím si právě nejsem zcela jistý. Protože nedávno jsme posílal také větší množství dat ( asi 500 MB ) zcela někam jinam, a měl jsem úplně stejné problémy.

 

Kdyby se jednalo o nějaké FREE servery s odkládáním dat zadarmo, tak bych to pochopil, ale byly to opět na placené prostory.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...