Přejít na obsah

Cena za internet - nový zákazník Praha


Návštěvník rakub

Doporučené příspěvky

Návštěvník rakub

Dobrý den, máme do domu v Praze nově přivedený internet,  zástupce UPC nás přesvědčil, že nejlepší je připojení k internetu 150/30 jako podnikatel a to za cca 480,- (je nám jedno,  jestli je to na IČ nebo na fyzickou osobu, rozhodující je nabídka).  Teď jsem zjistil, že někde nabízí 3 měsíce zdarma, o tom se v našem případě nikdo nezmínil... Zajímalo by mě, zda je ta cena dobrá nebo máme požadovat ještě nějakou slevu, popř. ty tři měsíce. Docela mě nyní také zaskočilo, že v různých městech nabízí UPC jiné ceny. Moc děkuji za názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli je ta cena dobrá nebo neni, to záleží na tobě :D tak si polož otázku - přijde mi adekvátní platit za internet s rychlostí 150/30 Mb/s měsíčně 480 korun?

upc nabízí 150/10 za 329, ale týpek ti nabízí 3x rychlejší upload o 151 korun dráž, to asi neni špatný

teda pokud je těch 480 včetně dph, jinak asi ne

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlíp uděláš když půjdeš na stránky UPC a tam si ceny sám porovnáš, koukal jsem například na ceny pro domácnosti v Brně a v Praze, Praha je sice dražší ale zase tam mají na rozdíl od Brna internet na 3 měsíce zdarma, také je potřeba myslet na to že podmínky za kterých se uzavírá smlouva pro podnikatele a domácnosti se liší, např. postihy při předčasném ukončení smlouvy. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...