Přejít na obsah

Spolecnost Digi-TV aneb vyse*te se na Karneval


Návštěvník Smells

Doporučené příspěvky

Návštěvník džejar
Digi TV má proti kabelovkám ještě jednu nevýhodu - nenabízí internet.
To máš sice pravdu ale UPCdirect taky ne, že ? Ani nenabízí telefon.

Internet mám přes wi-fi a telefon přes internet :lol:.

Ale nabízí za velmi rozumný peníz spoustu programů, na který stejně většinou nekoukám, protože nemám čas, a když ho mám tak koukám stejně jen na jeden a těch ostatních několik desítek nevidím. A nějaký zahraniční stanice bez českého doprovodu mi můžou být ukradený (německý, anglický, francouzský, polský, čínský aj. které vysílá karneval).

Ale pak je tady ještě jedna vada na kráse Digi Tv - nepřenáší Novu a Primu. A to pro některé naše spoluobčany bez kvalitního terestriálního signálu může být zásadní problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Pokud vím, tak UPC nabízí kabelovou televizi, digitální satelitní televizi, internet a telefon. Nevím, kde si sehnal, že společnost UPC nabízí jen digitální satelitní televizi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

No ono si ten příspěvěk stačí přečíst pořádně.Bavíme se tady o Digi tv a tudíž je to srovnání s UPC DIRECT který nabízí pouze digitální tv nic víc:) Stačí si neplíst UPC DIRECT s UPC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No ono si na tom není co splíst :lol: . UPC Direct totiž není obchodní společnost. UPC Direct je název služby poskytované společností UPC Česká republika, a.s. (jestli nevěříš, podívej se do obchodního rejstříku, jsem zvědav jestli tam najdeš firmu UPC Direct).

To je jako, kdyby jsi řekl, že Turbo nabízí jen internet :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já jsem tady ale hlavně reagoval na hlášky typu: "odhlašuji Karneval a jdu do Digi TV". Takže jsem nesrovnával, co nabízí UPC Direct, ale co nabízí kabelovka. Myslím, že taková prohlášení jsou zatím předčasná, protože zatím nikdo neví, jak bude Digi TV fungovat. Články na Satcentru nebo Digizone, ale taky i diskuze uživatelů ze Slovenska na různých webech mě zatím nepřesvědčily o tom, že to bude taková bomba. Finančně je to jistě zajímavé, ale to je zatím všechno. Chybí některé programy, nevysílá v 16:9, nízký datový tok, není zvuk v DD, chybí teletext, posunutý zvuk proti obrazu... Ale jak jsem řekl, zatím u nás Digi TV není, tak si počkejme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

No to já vím že UPC DIRECT není firma ale tam šlo o srovnání digitální tv přijímané pomocí satelitu.Jelikož jak asi víš ta jde přijímat na celém uzemí republiky kdežto UPC jako takovou ne.Proto tady šlo o to že tam kde není kabelová zásuvka UPC ani jiné společnosti například na vesnicích je možný pouze příjem UPC Direct:) :D Ale už to nemá cenu řešit:D Každej jsme to mysleli jinak:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...