Přejít na obsah

Snizeni cen pripojeni - ziskejte penize zpet !!!


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Poslal jsem Karnevalu na adresu internet@karneval.cz mail s předmětem "Reklamace" a s tímto obsahem:

 

Dobrý den,

 

na základě kladného vyřízení stížnosti Mgr. Martin Justa, kterou podal na společnost Karneval ČTÚ, Vás žádám o snížení výše fakturace po změně ceníku v únoru tohoto roku a to zpětně. Nemůžete fakturovat za stejnou službu rozdílné ceny. Pokud mou reklamaci zamítnete, zašlu ČTÚ stejnou stížnost.

 

S pozdravem

 

Jméno Příjmení

 

ulice č.p.

Město

číslo zákazníka: xxxxx

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Obratem mi přišel doporučený dopis, že mou reklamaci z "důvodu udržení dobrých vztahů se zákazníkem" uznávají, a to zpětně od února. Přeplatek bude použit k následující platbě za Internet. V dopise byla i smlouva o přechodu na nový tarif od února, v mém případě z TURBO 1000 na TURBO 3M.

 

Tímto chci Martinu Justovi poděkovat, nemusíme si nechat všechno líbit. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Dobrý den,

na základě kladného vyřízení stížnosti Mgr. Martin Justa, kterou podal na společnost Karneval ČTÚ .....

 

Asi jsi špatně četl, tu stížnost zatím poslal, ale odpověď ještě asi nepřišla - p. Just se jistě rád pochlubí s odpovědí.

 

Ale jak je vidět, u Karnevalu to ale zabralo :D

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovych zakazniku je opravdu spousta.

Patrim mezi ne i ja.

Uz jsem to u karnevalu urgoval poslali mi novou smlouvu ale se starou cenou tak sem jim to vratil s tim ze jestli mi to nezmeni tak od nich osdtupuji (jde mi o princip a o to ze takhlenc vyjebavaji se starymi zakazniky) !!

A navic ta jejich modra linka...To je pak ucet za telefon!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty si fakt makovec chlape. máš sepsanou smlouvu na T250 a ten prostě stojí 499,-. To je jako když si vybereš paušál X700Y za 700,- měsíčně, máš SMSku za 2,90,- a volání na všechny ostatní za 7,50,-. Pak přijde novej paušál Y700X a ten bude stát 692,- měsíčně ceny stejný a ještěě je k němu 200 SMS za dacha. Tak je zažaluješ že máš platit 692,- a platíš 700,-....To tě jako každej aspoň trochu nakope do zadku, a myslim, že když mluvíš o těch co tam pracujou tak si zkus jít chvíli dělat operátora...Nejlíp třeba do Eurotelu..Třeba něco pochopíš a nebudeš aspoň vypadat jako fakt úplnej brekálek...Doufám že si za těch 47,- ušetřenech korun kupuješ čutky a ukrchláš se...

 

Čus Bambus..Trolejbus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Já jenom žasnu čeho všeho jsou lidi schopní kvůli pár korunám, navíc ještě studovaní.

Kde to žijeme!

Já zase žasnu, že jsou tací, kterým nevadí platit za něco o 47 Kč víc než to ve skutečnosti stojí. Nechcete mi taky jen tak, pro nic za nic, posílat padesátku měsíčně, když je to pro vás zbytečných pár korun? A kdyby takových jako vy bylo víc, tak bych se vůbec nezlobil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

To je bohužel ta česká mentalita. Vysmíváme se američanům, že se soudí kvůli kdejaké blbosti, a sami většinou držíme hubu a necháváme se odírat (a nebo se to vyřeší v hospodě u píva). :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník

Tenhle příspěvek bych označil jako porušení podmínek diskuse a měl by být vymazán. Jinak, pokud mě někdo okrade o korunu, stojí mi za to něco s tím udělat. Pokud mě někdo bude okrádat o 47Kč měsíčně, je to grázl a budu koukat, jak to z něj dostat zpátky a nemít s ním dál nic společného. Jestli to stojí za to? Stojí, grázly je třeba z této společnosti vymýtit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tak ty si fakt makovec chlape. máš sepsanou smlouvu na T250 a ten prostě stojí 499,-. To je jako když si vybereš paušál X700Y za 700,- měsíčně, máš SMSku za 2,90,- a volání na všechny ostatní za 7,50,-. Pak přijde novej paušál Y700X a ten bude stát 692,- měsíčně ceny stejný a ještěě je k němu 200 SMS za dacha. Tak je zažaluješ že máš platit 692,- a platíš 700,-....To tě jako každej aspoň trochu nakope do zadku, a myslim, že když mluvíš o těch co tam pracujou tak si zkus jít chvíli dělat operátora...Nejlíp třeba do Eurotelu..Třeba něco pochopíš a nebudeš aspoň vypadat jako fakt úplnej brekálek...Doufám že si za těch 47,- ušetřenech korun kupuješ čutky a ukrchláš se...

 

Čus Bambus..Trolejbus

 

Tak u Eurotelu dělá moje dcera, zpočátku jako operátor. A není tu řeč o operátorech - ti dělají, co mohou, jsou na tom hůř, než dělníci ve fabrice. Řeč je o celkovém bordelu Karnevalu a jeho přístupu k zákazníkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...