Přejít na obsah

DVB-C v Otrokovicích od kdy ?


Návštěvník tajtrlik

Doporučené příspěvky

Ví někdo něco bližšího ?

Klasika,jen slibují a zas nic nebude jako s tim internetem před rokem

 

Digitální televize v Otrokovicích jede už od 9.5.2006 a je v komerčním provozu.

Klidně zavolej na moje číslo 606 477 477, dělám pro Karneval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim me to tak uzasne abych si za to priplacel 100,- navic tady i analog je docela kvalitni.

 

Jen drobnost, máš tam cca 10 programů navíc, dostáváš STB a navíc tam máš pořád analogovou nabídku dle objednaných dig.služeb.

 

Ale jinak máš pravdu, nic tě nenutí přejít na digitál, analog poběží ?5? roků dále....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tajtrlik

No a bylo by mozne zapujcit na zkousku digi prijimac,treba na den , dva ,dal jsem ke konci cervna vypoved a zkusit to ?

 

Treba bych si to jeste rozmyslel :P)

 

Jak to resite kdyz bych to chtel pro 2-4 TV ty prijimace ?

 

ps. vážně to jede i na Odboje ? v objednavkovem menu se to nezobrazuje ze by tu byla Digi,dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx
No a bylo by mozne zapujcit na zkousku digi prijimac,treba na den , dva ,dal jsem ke konci cervna vypoved a zkusit to ?

 

Treba bych si to jeste rozmyslel :P)

 

Jak to resite kdyz bych to chtel pro 2-4 TV ty prijimace ?

 

ps. vážně to jede i na Odboje ? v objednavkovem menu se to nezobrazuje ze by tu byla Digi,dik za info

 

 

Ja jsem z MALENOVIC mám DIGITAL od soboty. Je to skvele jak psal Dyem je tam cca 10 kanalu navic nez v analogu. Na jeden Set Top Box jedna TV pokud bys chtel navic tak ti karneval pujci dalsi STB za cenu cca 200,- kč/měsic nebo kolik je. Jeden STB mas zadarmo pujceny. Jinak bud budes sledovat digitalni TV nebo Analogove na jedne tv a na dalsich jen analog a jaky chces program. Digital ma lepsi obraz a zvuk. A nemohu si to vynachvalit.

 

Je tam i akce ze kdyz si objednas digital tak budes mit 20 % slevu na 5 mesicu nebo 10 mesicu (ale u tech 10 mesicu musis podepsat smlouvu na to ze to budes rok pouzivat)

 

takze te to vyjde digitalni Extra + komlet analog na 480,- kč což jde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Ale zas to není tak hrozný. :D Cožpak nemůžou existovat i spokojení zákazníci a musí se jen nadávat?

Já žádným prodejcem nejsem a jsem s digitální nabídkou i cenou od Karnevalu téměř spokojen. Až bude konečně k mání ten STB s HDD a dvěma tunery, tak pak budu už spokojen úplně. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tajtrlik

proc by byl prodejce,protoze je s tim spokojenej ?

 

K tomu digi v čamlíkově :P) ,jakou máš TV ? Docela bych byl na tu kvalitu zvedavej,zrovna jsem na jare koupil plazmu s HDMI vstupem,by me zajimalo o kolik by to bylo lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tajtrlik

Ty jseš teda lamer a amater,proč mě tvrdíš že to tu je ,když sem ted volal na info a potvrdili že ne a hned tak nebude ?

S takovyma jak ty ta firma brzo zkrachuje jako socani s Paroubkem a Rathem :P)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...