Přejít na obsah

Station modem - jak se připojit na 5Ghz wifi??


McVitas

Doporučené příspěvky

V 15. 10. 2023 v 7:56, Tube napsal:

Neni pro Vas jednodussi, pojmenovat si SSID obou wifi jinak? Treba Vitas a Vitas_5G

Pripojenim se na 5G mate jasnou jistotu, ze jste na 5GHz WiFi

 

V 15. 10. 2023 v 8:58, Ivo2003 napsal:

Taky doporučuji nastavit samostatné SSID - název sítě. Budete mít jistotu na jakou jste připojeni.

Stejně pokud budete mít v mobilu uložené obě sítě, tak v případě že se vzdálíte z dosahu 5 Ghz tak se mobil i tak přepojí na 2.4.

 

Tak nevím pánové, proč odpovídáte když si pořádně nečtete můj dotaz?? Přece jsem psal jestli mám zapnout to split SSID, takže o té možnosti samozřejmě vím.

UPDATE: bylo to nějaké vadné protože pár dní na to, se modem totálně dodrbal a přestal fungovat! Zrovna jak na potvoru když jsem byl na celodenním výletě. Restart nepomohl a Vodafone podpora na dálku nemohla nic dělat a doporučili mi udělat factory reset. Super nápad vzhledem k tomu že tam mám nastaveno hromadu port forwardů, ale nakonec to jinak nešlo.

Výsledek je, že 5GHz wifi už funguje a mobil i notebook jsou na ni připojeny. To jsou věci...

  • 500 Mb/s
  • Jiná služba
  • -
  • Compal
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...