Přejít na obsah

Dotaz k možnosti připojení


Milan Ž

Doporučené příspěvky

Dobrý den, poptávám pro rodiče internetové připojení a zjistil jsem, že na jejich adrese (Ve Lhotce 902/6) by byla možnost připojení optikou, což by jsme rádi využili.  Na této stránce https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/datova-zarizeni/modem-pevny-internet-optical/ jsem se dozvěděl, že je i možnost použít připojení přes RJ 45 (tedy zařadit optický převodník) a tedy použít jejich stávající modem (ZTE - ZXHN H267A), který si nedávno koupili od jejich předchozího ISP. 

Na stránce se dále píše, že RJ 45 zařazujete pro optiku, kterou vybudoval někdo jiný a pro vlastní sítě je potřeba  Vodafone Station Fibre.

 

Můj dotaz tedy: jak poznám jestli je v lokalitě vybudováná síť vodafonem nebo někým jiným? A druhý dotaz je problém převodník na RJ -45 zbudovat i na vaší síti?

 

Důvod proč mě to zajímá je ten, že se chceme vyhnout pronájmu nebo zakoupení zařízení  Vodafone Station Fibre a ušetřit si náklady na internet.

 

Předem moc děkuji za věcnou odpověď.

 

Upraveno uživatelem Milan Ž
doplnění
  • Start Fibre
  • Red Basic
  • -
  • -
  • jiné
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...