Přejít na obsah

Nefunkční web Donationalerts


Návštěvník nesp74

Doporučené příspěvky

Návštěvník nesp74

Dobrý den, váš internet blokuje stránky donationalerts, jsem Streamer, nelze otevřít tam 2 důležité stránky, někdy se ukáže, ale to je vzácnost, už tak celý měsíc, myslel jsem, že je to problém na straně webu, ale nakonec přes jiného operátora vše funguje stabilněspacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Nefunkční web Donationalerts
Návštěvník nesp74

Ano, otevře stránku, ale tam jsou dvě funkce podle adresy https://www.donationalerts.com/dashboard/donation-goal a https://www.donationalerts.com/dashboard/roulette na tyto stránky se můžete přihlásit pouze prostřednictvím účtu, nevím, jak to funguje, ale nejsou otevřeny přes Vodafone (příklad, otevřít přes telefon (jiný operátor) vše funguje, zapnul wifi nefunguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba dva zmíněné odkazy mě fungují, dále už to chce přihlášení do účtu a ten nemám, takže  to už nemůžu vyzkoušet.

Jediné co mě napadá že vám webová stránka blokuje přístup na základě vaší IP adresy, která třeba může být na nějakém blacklistu webu Donationalerts.

Screenshot_20220906-132610.png

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník nesp74

je to divné, stránky se otevírají, ale konkrétní funkce nefunguje, napsal jsem vám o tom a webu

takhle to vypadá přes wi-Fi vodafone a přes mobilní síť jiného operátora

 

6OSSwjdr659oArkLND9lcCgl7P-fxTyJGkqtQFzIznw8yRqBQQEEJx-DewTygMTAIgbwUkRBzAWR5yU32zG64h9j.jpg

FnXXTFJ9TWjhd5QK6xMcba7QTyfP2ZwY8E6BpCGCfD07EKhkd4FnoBOULVouSetFGYDmIAEGC_uHXxix9YTtoxCA.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomto případě Vodafone určitě nic neblokuje, tam bude spíš nějaký problém ze strany Donationalerts.

Zkus vymazat cookies a cache prohlížeče, třeba to pomůže, pokud ne tak tam může být nějaký problém s blokací IP adresy,

nic jiného mě nenapadá, třeba pomůže ještě někdo jiný.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...