Přejít na obsah

Nemožnost zapnout WiFi v modemu


Návštěvník hafca

Doporučené příspěvky

Návštěvník hafca

Zdravím,

začaly se mi zobrazovat chybové zprávy, že stránku nelze najít. Bylo to čím dál častější a tak jsem zrestartoval modem. Po restartu modem naběhl, ale bez WiFi. Po kontrole v administraci modemu jsem zjistil, že je 2.4GHz i 5GHz WiFi zakázané. Obě jsem povolil, dal použít nastavemí. V tu chvíli se rozsvítila kontrolka WiFi na modemu která byla před tím zhaslá. Ale po uložení zhasla a zákaz WiFi se znovu objevil. Zkoušel jsem to několikrát, ale pokaždé stejný výsledek.

Nemá někdo tušení, co s tím?

Podpora na telefonu je nulová. Ani po hodině se nikdo neozval. Jen přiblblý automat, který má místy nulovou srozimitelnost a hlášky, které nemají s problémem co dělat. Oproto UPC hotová tragédie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hafca První věc - možná budeš muset udělat tovární nastavení a potom znovu ponastavovat router. Kvůki WiFi.

Druhá věc - je možné že po restartu bude probíhat upgrade Firmware, může to trvat třeba i +- 25 minut.

Třetí věc - konkrétně na své přípojce mám celý den problém a výpadky při načítání stránek (i přes kabel). Problém je v DNS. Po nastavení jiných DNS než od VF se vše rozběhlo.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...