Přejít na obsah

Objednání služby


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Eurotel?...nenech se vysmat...bude to normalni IPTV a co vim od zamestnancu TO2CR tak kvalita signalu je zatim ne-dobra...na male televizi nevadi na vetsi hoodne hapruje, ale to mozna zlepsi....vice informaci v nasledujicich odkazech

 

http://www.digizone.cz/clanky/iptv-od-telefoniky-o2-zname-podrobnosti/

 

 

http://www.digizone.cz/clanky/kabelovky-chystaji-odpoved-na-iptv/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Eurotel?...nenech se vysmat...bude to normalni IPTV a co vim od zamestnancu TO2CR tak kvalita signalu je zatim ne-dobra...na male televizi nevadi na vetsi hoodne hapruje, ale to mozna zlepsi....vice informaci v nasledujicich odkazech

 

http://www.digizone.cz/clanky/iptv-od-telefoniky-o2-zname-podrobnosti/

 

 

http://www.digizone.cz/clanky/kabelovky-chystaji-odpoved-na-iptv/

 

Eurotel jsem napsal pro jasnost, na název O2 ještě nikdo neslyší. Přečetl jsem si oba odkazy, a nevidím důvod, proč "ani náhodou". Jdou do toho s interaktivním připojením a mpeg-4, uváděná cena je jen spekulativní, kvalitu nemůžu posoudit - neviděl jsem, ale Karneval není taky nic moc. Příjem z antény byl kvalitnější a spolehlivější proti digi, který teď mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Eurotel s tim nikdy nemel nic spolecneho...predtim to rozvijel Cesky telecom...na to se vztahovala moje poznamka....kvalitu znam jen z doslechu, takze pokud vylepsi datovy toky (i pro mpeg4 zatim neprilis dostacujici) zavedou to, co slibujou, ze zavedou takto bude pro kabelovky vsobecne konkurence velka...o tom zadna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vypadá to že by o internet v rodině nějaký zájem byl, tak přemýšlím že bych dal Karnevalu nějakou korunu. Aspoň se využije kabel, který doma zbyl poté co jsem po zvýšení ceny, zhoršení programové nabídky, častém rozjížďění zvuku nebo úplných výpadcích loni odhlásil jejich Komplet.

 

Podle toho co čtu je konektivita v Brně někde docela hororová (20% packet loss, 200ms+ pingy, časté výpadky), přesto jsem v pokušení to aspoň vyzkoušet- zjišťuju že člověk špatné zkušenosti zapomíná docela rychle ;-) Zbytky rozumu mi ale velí nepodepisovat závazek.

 

Takže dotaz: Jak je to nyní se zřizovacími poplatky? Dřív v ceníku sice byly, ale fakticky se neúčtovaly. Je možné objednat třeba T1M, po měsíci to zrušit, a v případě dobrých zkušeností využít nějakou akční nabídku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak koukám že akce na T1M za 337,- byla jen do konce listopadu, tím se to řeší. Zůstanu u GPRS. 475,- za 100kbit je moc.

 

Tak si vem T5M za 475,- na 6 měsíců, po 6. měsíci to padne na T1M (závazek 12měsíců, platí garance v prvním měsíci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si vem T5M za 475,- na 6 měsíců, po 6. měsíci to padne na T1M (závazek 12měsíců, platí garance v prvním měsíci).

 

Roční závazek výměnou za navýšení služby které stejně nevyužiju je dosti nevýhodná nabídka. Garance v prvním měsíci je co- možnost zrušení závazku? O co krom jednoho měsíčního poplatku v tom případě přijdu?

 

Jak je to prosím se zřizovacími poplatky- v platném ceníku na webu stále vidím jakýsi "aktivační poplatek" 499,- a "připojovací poplatek" 499,-, předpokládám že nejde o vtip ale nějaký záměr, který mi zatím nedošel.

 

Před 3 lety brácha za 300,- měsíčně (plus asi 3.000,- za APčko a anténu) pořídil wifinu, která běhá jak z praku symetrický 1-2Mbit, bez objemových limitů, a ještě se lidi ze sdružení pomalu omlouvali "že jsou spíš jednou z dražších sítí". Karneval je samozřejmě komerční subjekt, proto chce vyšší marži, což plně chápu. Ovšem chtít i po 3 letech +50% ceny za službu s uploadem (i bez FUPu!) na hranici použitelnosti mi přijde silně na pováženou. I těch 337,- měsíčně bylo na hraně, takže děkuji nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...