Přejít na obsah

CH7465VF - časté vypadávání


Návštěvník deancanen

Doporučené příspěvky

Návštěvník deancanen

Dobrý den, od začátku, co tento modem vlastním (resp. pronajatý), se potýkám s problémem mikrovýpadků o délce přibližně 5-10 sekund. Často to pociťuji ve hře, kdy se najednou se všechno sekne a na Discordu začne být totální ticho. Až po 10 sekundách a mým "haló?" se můžu vrátit zpátky do akce. Do minulého týdne jsem to vždy nějak otřepal a jel jsem dál.

 

Nyní se však modem začal dělat opravdu zvláštní věc. A to, že po výpadku snížil rychlost každého Ethernet portu na modemu na 100 Mbit/s místo klasického 1Gbit/s. V logu jsem nic zajímavého nevyzkoumal, kromě klasického nic neříkajícího:

Citovat

Illegal - Dropped INPUT packet: SRC=44.203.59.46 MAC=00:17:10:98:C2:83;CM-MAC=38:43:7d:d1:d7:35;CMTS-MAC=00:17:10:98:c2:83;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;

a další...

Nedalo mi to a provedl jsem hardware reset modemu. Po resetu se však kromě toho, že se všechno hodilo do továrního nastavení, nezměnilo. Rychlost pořád 100 Mbit/s.

 

Již jsem volal na podporu, tam jsem dostal klasicky "Nikdo mi to tam nezvedá, tak já vám vytvořím ticket a oni se vám ozvou". No, neozvali se.

Nemá někdo s tímto problémem zkušenost a věděl by jak ho vyřešit?

Upraveno uživatelem deancanen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...