Přejít na obsah

Nejde nastavit datalimit při vyčerpání dat


Návštěvník honzikhk

Doporučené příspěvky

Návštěvník honzikhk

Po vyčerpání základního balíčku dat jsem chtěl nastavit obnovování po 250mb/49kč. Tento krok však není možný. Stránka nikdy nenaběhne, zobrazí se jen rotující logo Vodafone. Zkoušeno v aplikaci, a poté i na dvou pc v samoobsluze. Prostě nemožné. Nechápu že to není na jeden klik. Na úvodní obrazovce v aplikaci i v samoobsluze se sice píše: Máte vyplýtvaná data - a tlačítko dokoupit, to ale nikam nevede, jen na nastavení služeb a následuje problém popisovaný ze začátku. Tento příspěvek berte spíš jako upozornění na technický problém. Budu volat na podporu, tak to snad vyřeší......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@honzikhk Hezký večer, omlouvám se vám za popisované potíže. Standardně můžete změnu DataLimitu (který určuje počet možných obnovení) provést v samoobsluze v sekci Služby - Internet, podrobně to popisujeme na https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/objem-dat-blokovani/kontrola-datovych-nakladu-datalimit/. Pokud vám toto nefunguje, je opravdu potřeba nás kontaktovat napřímo, jednak můžeme nastavení upravit, jednak můžeme nahlásit i nefunkční zadávání změny pro vaše číslo. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Vodafone mě už mnohokrát nechal bez spojení. Po třech aktualizacích balíčku internetu poté není možné nic dělat. Nastavení Datalimit - neexistuje, navzdory informacím od Vodafone. Mnoho let, a ne jedno večer jsem se pokoušel problém vyřešit, a znovu zůstávám bez spojení. Operátor lže, nastavení Datalimit neexistuje.


 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Prague
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@kk612Dobré odpoledne, nastavení DataLimitu opravdu existuje, spíše mě napadá, zda se do samoobsluhy přihlašujete administrátorským přístupem. Pokud máte jen základní heslo uživatele, změny služeb dostupné nemáte. Rádi se na to koukneme, když nám napíšete přes https://tam.je/forum - ideálně připište, kam jste se díval, kde DataLimit nevidíte apod.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...