Přejít na obsah

Additional data for DATA199 package


Návštěvník Mike

Doporučené příspěvky

Návštěvník Mike

I bought package which was included 1.2 GB of Internet for 199 CZK. There is information on web-site that I can activate additional 2 Gb of data through mobile application . But I haven't any options to activate it. I've already requested technical support many times but nothing changed. My last request has number 1-278951987539 and  status Resolved, but what was resolved I don't know. Quality of support is awful.

 

CZ překlad

Koupil jsem si balíček, který obsahoval 1,2 GB internetu za 199 Kč. Na webu je informace, že si mohu aktivovat další 2 Gb dat prostřednictvím mobilní aplikace. Ale nemám žádné možnosti, jak to aktivovat. Už jsem mnohokrát žádal o technickou podporu, ale nic se nezměnilo. Moje poslední žádost má číslo 1-278951987539 a stav Vyřešeno, ale co bylo vyřešeno, nevím. Kvalita podpory je hrozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EN

mobile data can be purchased via the My Vodafone application, which you can either install on your mobile phone, or log in to the application via the website, you should have the login password in the SMS messages on the specified SIM card.

https://www.vodafone.cz/muj/en/login

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zentity.vodafone

 

CZ

mobilní data lze dokoupit prostřednictvím aplikace Můj Vodafone, kterou si buďto nainstaluješ na svůj mobilní telefon, nebo se do aplikace přihlásíš přes webovou stránku, přihlašovací heslo by jsi měl mít v sms zprávách na té uvedené SIM kartě

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...