November 16, 20214 yr Ahojte, myslíte, že má v dnešní době cenu ještě řešit otázku jestli koupit mobil od operátora nebo z volného prodeje? Jsem si vědom základních výhod, že od operátora to může mít funkční 5G a VoLTE. Otázka je jestli když to koupím třeba O2, bude to fungovat u Vodafone atd. Ale nikde jsem nevygooglil, jeslti si ještě operátoři customizují ROMky tak jak to bývalo běžné ještě před cca 10-ti lety (loga, bloatware) a jak moc to pak komplikuje aktualizace. Hádám, že je to v dnešní době lepší. Máte někdo zkušenost? Díky
November 16, 20214 yr Telefony se prodávají neblokované, ROMky bývají stále customizované. Aktualizace neporadím, přehrál jsem si vlastní ROM. Výhoda koupě od operátora je nižší cena resp. zajímavé slevy dotace. V případě, že se nechystáte operátora změnit, bývá nákup u operátora výhodný. Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.