October 19, 20214 yr Mám takový problém co se týče nového internetu co mám. Cca před 3 dny jsem si navýšil internet ze 150mb/s na 1gb/s dostal jsem i nový router (černý vodafone) a připojil si přes kabel Pc i Ps4 a dal si test rychlosti připojení a naměřilo mi to vždy max. 150 mb/s. Koupil jsem i nové kabely které vím že podporují 1gb/s stále mám max 150mb/s. Nevíte někdo co stím??
October 19, 20214 yr Vypadá to, jako kdyby modem měl ještě stále starý konfigurační soubor. Když mi pošlete do PM MAC modemu, nechám prověřit. Modem měl starý konfigurační soubor, nenačetl si nový. Stačilo modem restartovat a on si natáhl novou konfiguraci. Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.