Přejít na obsah

2x TV a DVB-C


Návštěvník Pockmat

Doporučené příspěvky

Takže pokud STB vypnu, tak mi dál poběží na analogu nabídky MINI nebo KOMPLET dle aktivované digi nabídky? A poté si mohu na 2 TV volit na každé zvlášť jiné programy? Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC karta pro DVB-C a DVB-T zatim neni na trhu, nebo jsem na ni nenarazil. Urcite ale nebude mozne udelat SW patch na PC kartu DVB-T, aby zaroven hrala na DVB-C, protoze oba tyto systemy se lisi demodulatorem, protoze pouzivaji jinou modulaci. A demodulator je sestaven z HW soucastek. Alespon zatim se, jak rikam vyse - pokud mam spravne info, PC karty s obema demodulatory ( a samozrejme taky s sachtou pro dekodovaci modul) nedelaji. Spftwareovou upravou ryc z krumpace neudelas, :)

 

Ale i kdyz bude takova karta na trhu, musis jeste resit dekodovani. Dekodovaci karta od Karnevalu ti v jinem Conaxovem dekoderu fungovat nebude, protoze Karneval ma na komunikaci mezi kartou a dekoderem "nasazeno" proprietarni (pry) 56 bitove sifrovani. Takze smula. Jedine pouzit dekodovaci PCMCI Conaxovy modul primo od Karnevalu, ktery ma v sobe vestaven dodatecny dekoder pro sifrovanou komunikaci s kartou a ten zasunout do CI slotu v PC karte. Ale to bys tomu placeni asi zase neutek... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pokud STB vypnu, tak mi dál poběží na analogu nabídky MINI nebo KOMPLET dle aktivované digi nabídky? A poté si mohu na 2 TV volit na každé zvlášť jiné programy? Je to tak?

 

jasně, ani nemusíš to STB vypínat (jsou teda některé televize, které si při zapnutém STB "drží" scartovej vstup, takže to musíš přepnout na dálkáči A/AV.....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

myslím že je to zlodějina tak jako tak! K nám do města přišli s tím že zpřístupní kvalotná kabelovou TV za pár korun vzpomínám si že mluvili o nějakých 59Kč tak to samozřejmě město podpořilo a mám dojem i dotovalo aby se to zprovoznilo co nejdříve když k tomu nabýzeli i internet mám dojem taky za babku už nevim kolik a když se podívám třeba na sousední sokolov kde jim město pořídilo bezdrátový internet a nejdřív to budou zkušebně mít zadara a potom za 200Kč měsíčně nejam zádnej blbej FUP jedná se o linearní připojení a podobně tak se mi chce vzít celej karneval a žalovat ho za klamání koncového uživatele! Protože pokud pominu akční nybýdku tak internet ten nejlevnější stojí 475!!! a to mám FUP jen 2GB a uploud tak mizernej že postak kámošovi album fotek co jsem nafotil na dovolený je tak na týden! a televize ta stojí 199!! a navíc od toho co chytnu na obyčejnou anténu má jen jechy bláboli v podobě promo tv tak a ted mě zajímá váš názor!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...