Přejít na obsah

Export videa z Mediaboxu DMC7002


Návštěvník taumar

Doporučené příspěvky

Návštěvník taumar

Ahoj,

poradí prosím někdo jestli lze z STB od UPC exportovat do v PC přehratelného formátu nahraná videa? Mám cca 300GB záznamu. V linuxu disk načtu, na adresář data se dostanu a vidím tam spoustu videosouborů po cca 32MB. Zkusil jsem jich asi 10 přehrát ale nejde to. Je na to nějaký trik? Jde nahrané video nějak exportovat?

Díky za případné rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Export videa z Mediaboxu DMC7002
Návštěvník taumar

Tak to mě napadlo. Většinou co šlo zakódovat tak jde se správným nástrojem dekódovat. Takže jestli to chápu správně tak to nikdo neřešil a cesta není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná půjdou přehrát záznamy z nekódovaných kanálů, například z ČT.

O dekódovacím nástroji na tyto set-top-boxy jsem nikdy neslyšel, on ani není moc důvod něco takového vyvíjet, když je nutnost rozebrat setobox a vytáhnout z něj disk, něco jiného by bylo kdyby to šlo dostat ven třeba přes USB, ale ani pro malé Mediaboxy, které nahrávají na externí harddisk nic podobného není.

  • Souhlasím 1
  • Děkuji 1
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník taumar

Nevím jestli programy na ČT ART jsou kódované ale asi spíš ne. Jde mi o to že známej má v tom boxu nahráno výhradně z ČT ART téměř 300GB záznamu. Jedná se skoro výhradně o opery apod. Některý věci ještě ani neviděl ale určitě si to chtěl uschovat. Po výměně STB má asi smůlu. Ten disk jde vyndat, jde připojit pod linuxem, dá se dostat na data i na ta nahraná videa ale přehrát to nejde. Myslím že i kdyby to šlo tak v tom bude pěknej bordel protože jsem tan našel cca 8000 videosouboru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČT Art kódované není, ty soubory je potřeba nějakým editačním softwarem pospojovat, pamatuju, že kdysi dávno jsem na to používal DVR studio, ale doba pokročila tak je možné že už jsou kvalitnější softwary, ale hlavní otázka je zda to vůbec půjde.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník taumar

Základ problému je že ty soubory nejdou přehrát. Jinak je to klasický formát videa ale např. VLC to nepřehraje. Media player taky ne. Buď to používá nějaký podivný kodek a nebo je to asi šifrované. Těžko říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník taumar

nemam tuseni podle jakyho klice bych to spojoval. Je jich tam cca 8000. Kaslu na to, pokud to nepodporuje vyrobce toho bazmeku tak to nema smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...