May 3, 20215 yr Dobrý den. Potřeboval bych před přechodem ke službám Vodafone zjistit, zda se na modemu Compal, dodávaném ke službě, dá vypnout protokolo IPv6. Synovi na tomto protokolu vypadává Wi-Fi na mobilu i notebooku .(Po vypnutí tohoto protokolu v modemu na službě od O2 problémy zmizely). Děkuji.
May 3, 20215 yr Dobrý den, to může být spíše chyba toho O2 modemu. Uživatelsky se vypnout nedá, ale mělo by jít ještě požádat o navedení IPv4. Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
May 3, 20215 yr Díky za odpověď. Navedení na IPv4 znamená, že by modem dostával přidělenou adresu pouze v IPv4 síti?
May 3, 20215 yr Ano, dostanete přiřazenou veřejnou dynamickou IPv4 adresu. Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.