Přejít na obsah

Karneval v Litoměřicích


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Dostal jsem echo, že některé ulice už jsou schopné provozu, ale u mě stále nic. Ví někdo něco o průběhu upgradu sítí? V karnevalu je to samé asi, možná a kdyby, nic určitého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem potkal v Lito jednoho nejmenovaneho technika s mapkou v ruce obihal okolni panelaky a ujistil me, ze do zari to stihnou. :) Zrovna na siti makaji, coz nemohli utajit.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Neví někdo, jestli fachá karneval v palachově ulici(u kina máj)???Vim, že tu kdysi v ulici zaváděli kabelovku, ale nevim jestli zrovna karneval... odepište někdo pleas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mě pěkně sere. chystam se pripojit na karneval ,a tak se koukam na net, jestli u nas v ulici (je to hodne velka ulice, mozna nejvetsi) karneval existuje. dobry existuje, je v kazdym baraku, asi krome sesti a nas samozrejme je jeden z tech baraku kde neni signal. tak sem volal do kontakt centra, a řekli mi ze mi do mesice poslou zpravu, jestli nas barak pripoji nebo ne. nema stim nekdo zkusenosti a jaka je asi pravdepodobnost ze me pripoji???odepiste nekdo ja bez toho netu nemuzu zit, ja totiz chci net na pareni a se skurvenym dial-upem mam v csku ping250. JA CHCI KARNEVAL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Možná je lepší si rovnou zavolat na Karneval a doprošovat se odpověd :) . Jinak nevím, jestli máši máš rodiný dům, ale jestli ano, tak si Karneval ůčtuje za zavedení přípojky 2000,-Kč + 2000,-Kč za rozvod po baraku (resp. natažení kabelů, atd) všecho platíš ale jen při zažádání. Jeslti ale bydlíš v paneláku nebo baráku s více nájemci, tak pak je to jiná. Tam si musíš bohužel počkat :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník

Ahoj! Palachovu bych videl v celkem slusnem dosahu site, navic kousek od optiky ( ta vede podel koleji lovosice - ceska lipa), takze je to jen otazka, jestli je kabelovka zavedena do domu, ktery potrebujes. Pokud ne, budes muset nejspis podat zavaznou objednavku sluzeb, predat karnevalu, pockat nez to vyridi vystavba a ta to bud schvali nebo ne. Urcite se asi nevyhnes nejakejm zrizovacim poplatkum. Pokud je kabelovka v ulici a neni privedena do baraku, tak bych v tom nevidel velkej problem nevidel, pokud nebude potreba kopat chodniky, mam pocit ze uz tam je zamkovka - sice ji lze snadno rozebrat, ale potrebujes povoleni od mesta.. :((( Kazdopadne preju hodne stesti a pevny nervy - za ten karneval to stoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...