Přejít na obsah

Rychlost internetu - Vodafone station - 1 Gb


Návštěvník Slonner

Doporučené příspěvky

Návštěvník Slonner

Ahoj.

Začnu tím že jsem lajk co se úplně nevyzná, ale snažím se.

Mám již přes měsíc internet od UPC, 1Gb a k tomu opěvovanou Vodafone station.

Každopádně již ode dne 1, internet dosahuje rychlosti cca 400-600 Mb/s. Nechtěl jsem otravovat na supportu, protože napřed chci eliminovat jakékoli problémy na mé straně.

Tudíž jsem radši koupil nový, stíněný CAT6 kabel a beze změny. Dnes jsem koupil krátký a kvalitnější koaxiální kabel, protože od technika jsem modem měl napojený na kabelu vedený skrz celý byt a netuším jaké má stínění. Každopádně, opět bez výsledku, rychlost stále stejná. Modem nesčeněkrát restartován, uveden do továrního nastavení, nic.

 

Další a to je vedlejší problém, na WiFi se mi připojí všechny zařízení s Win10 a s androidem, ale zaboha se mi nedaří připojit ntb s Lubuntu, který na jakékoli jiné síti nemá problém.

 

Tak se obracím na Vás, zda dokážete poradit.

Existuje ještě něco, co mohu udělat na své straně, než budu kontaktovat Podporu UPC? Nemám náladu na 30 otázek ohledně restartování modemu.

Dále, zda dokážete poradit ohledně Lubuntu, jestli není problém třeba s kanály apod.

Předem díky za jakoukoli odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak může se stát že zařízení na kterém tu rychlost měříš jí prostě nezvládne, třeba kvůli slabému hardwaru, nebo špatně nastavenému softwaru. Také je potřeba tu rychlost měřit takovým způsobem, aby byl výsledek měření relevantní, to znamená nějakým rychlým internetovým měřákem, nebo stahování více souborů současně.

Každopádně zavoláním na technickou podporu chybu určitě neuděláš, může se jednat třeba o nějaký technický problém se signálem, což by tam měli vidět.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...