Přejít na obsah

Vánoční akce "neomezeného" internetu ?


Sparrow

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

jen mám dotaz k tomu jak moc neomezený tarif ta vánoční akce je.  :)

Předem dodám, že mám relativně nestandardní tarif, od kámoše co dělá X let u UPC teď po spojení mi nabídl, něco co mohly dát svým známým. 300min, 1GB net a neomezené SMS za 299,-

Je to v podstatě Senior tarif, kterého jsem se nakonec dočkal ač sám v ID 3 na něj nemá nárok :) 

Protože jsem věděl jak to u takových speciálních tarifů chodí s různými akcemi chodí, tak jsem ani nepočítal s tím že by se na mne neomezená data vztahovala.  Např někdy v první vlně Covidu byla akce pro seniory (nevím asi neomezené volání) a i mě přišla SMS, že mi to aktivují a logicky neaktivovali. 

Ale k věci:

  • Někdy kolem 16 - 17.11.  jsem si zkusil aktivovat akci neomezeného internetu.
  • 20.11. k mému údivu přišla potvrzující SMS že OK
  • Tak jsem si řekl, že tedy vyzkouším kolik bych tak spotřeboval dat, nemít doma a v hospodě WIFI :) A vypnul jí.  Nejsem žádnej  "sosač",  vystačím si i 500MB, žádný FB, Istagram atd. max stream hudby z DJ.FM
  • A dneska když jsem jel domu jsem se chtěl podívat na snooker a byl konec :
  • Dosáhl jsem 4GB sdílených ( ??? ) dat, a teď mám po ptákách. 

O tom, že jak ve widgetu, aplikaci mám jiné údaje o spotřebovaných datech, neřeším.

I to, že se mi od 16.11. nezměnily provolané minuty ač jsem z 493min provolal s mamkou cca 2 hodiny, taky né (nikdy jsem neprovolal svých 300min v tarifu).

 

Jen mi ten přístup přijde takový zmatený, začínal jsem u Oskara někdy v 2/2000 (před plném spuštěním )   u UPC jsem od doby kdy tarif 2GB/down (up ani netuším) stál kolem 2500,-  

Ale je to asi jako všude, kdy marketing je rychlejší než technici, kteří se to dozvědí jako poslední, ač by měli být ty první 😞 

 

PS: ta nová aplikace, je tedy peklo. Než jsem našel provolané minuty (a byli stejně blbě jako na widgetu) tak jsem jsem to málem po 10min vzdal.

 

Screenshot_2020-12-10-17-37-13-275_com.google.android_apps.messaging.jpg.8f3559e31ecca6c9d96a67cb29abc0e6.jpgScreenshot_2020-12-10-16-55-18-886_com.google.android_apps.messaging.thumb.jpg.0a413f83f69c6935ccab770bde9cffcc.jpgScreenshot_2020-12-10-16-56-44-431_com.zentity.vodafone.thumb.jpg.f6f1aab55d728e382075217de5cf283e.jpg

 

 

Screenshot_2020-12-10-16-56-52-721_com.teslacoilsw.launcher.jpg

Screenshot_2020-12-10-17-58-20-188_com.zentity.vodafone.jpg

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Vánoční akce "neomezeného" internetu ?

No něco o DataStropu v té SMS je, problém je že vůbec netuším co to je a, že jsem si nic takového nenastavoval.

A další věc je, že nic takového ve webovém rozhraní nastavit ani nejde, hledal jsem jak vzteklý, ani FlexiStrop nikde nemůžu najít k natavení.

Naposledy jsem si vypínal (někdy v lednu) to pitomé přikupování dat, když mi za 49Kč přidal 250MB cca 6 hodin před vyúčtovacím obdobím. To jsem se málem vzeknul :D

 

EDIT 9:53

Tak v aplikaci na mobilu jsem DataStrop našel a dokonce jde i nastavit, tak vyzkouším.

EDIT 5:56

Díky Marku za nakopnutí. Už jsem zase online.

TO ale nemění nic na mém názoru, že webové rozhraní  a aplikaci dělal někdo kdo má v oblibě únikové hry. Protože, tam něco najít to je peklo 😞

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sparrow Tak já tu apku moc nepoužívám, ale ta předchozí verze se mi zdála horší jak ta nová (hlavně reakce a ovládání). Jestli v té nové přesunuli některé věci jinam a to i oproti logice v původní verzi, tak soudit nemůžu. Jsem rád, že to dobře dopadlo.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...