Jump to content

Horizon Go - Android - pouze zvuk

Guest jdonat
 Share

Recommended Posts

Guest pablomino
Před hodinou, zby napsal:

Nějaký tip na zařízení do ceny 2 tis. Kč (u kterého je ověřena funkčnost H.Go), ale s čipem od jiného výrobce než RockChip? Díky.

To bude trosku problem, drtiva vetsina TV Boxu disponuje prave chipsetem RockChip a s cenou do 2000 muzes vyhledavat tak akorat v Cine a to je vec ktere nejsem zastancem. Mnou popisovany a pouzivany Rikomagic RKM V3 ma chipset ROCKCHIP RK3328, cena 1990,-Kc a zatim jsem nenarazil na zadny vetsi problem, vcetne HorizonGo.

https://www.alfa.cz/product.php?eid=105140000000000474P

Doporucuji nainstalovat jiny Launcher, ten puvodni ma velmi omezene moznosti prizpusobeni. Sam pouzivam tohle:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ss.squarehome2

Po vyzkouseni jsem jen zakoupil key.

Edited by pablomino

Guest Evzen
16 minutes ago, pablomino napsal:

s cenou do 2000 muzes vyhledavat tak akorat v Cine a to je vec ktere nejsem zastancem

A co konkretne te vede k presvedceni, ze ten Rikomagic od Alfy je v necem jiny nez Rikomagic z Aliexpressu?!

Edited by Evzen

S nákupem v zahraničních eshopech problém nemám. Ale hledám něco bez RockChipu, se kterým já osobně nemám moc dobré zkušenosti. Právě proto se ptám na osobní zkušenosti a za každý tip budu rád.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Kaon 700, Modem Technicolor
  • Zlín

Guest pablomino
před 20 hodinami, Evzen napsal:

A co konkretne te vede k presvedceni, ze ten Rikomagic od Alfy je v necem jiny nez Rikomagic z Aliexpressu?!

Asi si nerozumime, ja netvrdil ze je v necem jiny, jen jsem psal jake mam s nim zkusenosti. Kdyz si jej poridis z Ciny bude pravdepodobne stejny, mozna jen nebude zcela pocesteny, ten podstatny rozdil je ale v tom, ze kdyz si jej poridim z eshopu v Cesku, do 14 dnu jej mam vyzkouseny a treba i vraceny prodejci. Rukama mi uz proslo TV Boxu celkem dost a opravdu spokojen jsem zatim jen s RKM V3, dela vse co delat ma, nedela nic co delat nema. Zrovna ted, kdyz sem pisu, posloucham ze StreamCinema koncert Def Leppard a hraji paradne stejne jako RKM...

Edited by pablomino
Doplneni