Přejít na obsah

Ochota UPC rozsirovat sluzby po kabelu o par metru v Praze


Návštěvník pmlejnek

Doporučené příspěvky

Návštěvník pmlejnek

Dobrý den,

 bydlím v Praze na Zizkove, kde mám dostupné sluzby UPC a po technické stránce jsem se sluzbami spokojen.

Stehuji se asi o 100m vedle do vedlejsi ulice, ve ktere je sit UPC taky dostupna, ale bohuzel ne zrovna v tom cinzaku (dome), kde budu bydlet.

Kontaktoval jsem UPC a jejich jediná reakce je ukonceni sluzby, jakmile asi v mape zjistili, ze tam pripojku nemaji. Presto hned vedlejsi dum pripojku ma.

Osobne si myslim, ze rozsirit kabel o kousek by snad nemuselo byt tak nakladne a urcite by spolecnosti ziskala nove klienty (v miste je totiz jen internet pres wifi a to se s kabelem neda srovnat).

Dá se nejak presvedcit UPC, aby se o tech par metru rozsirilo?

 

Díky.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to trochu složitější. U nás ve Frýdku jsem řešil něco podobného s internetem změna poskytovatele. Ve vedlejším vchodě jsou nabízeny služby a o 7 metrů dál již ne. Společnost vyžaduje určité dokumenty, souhlasy vlastníků, průzkum kolik lidí se připojí apod. Pro jednoho to dělat nebudou. Navíc se bude jednat nejspíše o výkopové práce a nevím jak v Praze ale u nás už tomu moc neholdují a nepovolují a vůli jednomu vchodu už vůbec ne. Pokud v Praze výkopové práce nejsou problém, tak i tak pro UPC je to papírování a povolování s úřady. Takže běh na několik měsíců až rok.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše pol241 - je to časově a finančně náročné byť jen zavedení do druhého vchodu třeba. On kolikrát majitel, předseda družstva či SVJ prostě řekne, že nechce, aby UPC v domě tahalo své rozvody a nic neuděláte i přesto, že máte z obou stran vchody, kde UPC je. O jakou kounkrétní adresu se Vám jedná?

Upraveno uživatelem Marek-26
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...