Přejít na obsah

Kdy digitál?


Návštěvník Tesi

Doporučené příspěvky

Jak poznám, že v naší lokalitě je už k dispozici digitální vysílání? Zkoušel jsem modrou linku, kde mi zcela zmatená operátorka tvrdila, že "se to pozná podle nabídky na hlavní stránce". Prostě když zadám město, ulici a číslo domu, tak prý tam bude údaj, že je k dispozici digitální vysílání. Jenže jsem vyzkoušek skoro celé severní Čechy, kde by to mělo být a nic se tam neukázalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DVB-C uz nejede ve zkusebnim provoze, ale normalne se prodava....tedy "normalne"...znamena to, ze uz byla tiskovka, akorat ze call centrum a prodejci o tom nic nevi, proto ty protichudne informace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill
Karneval se zacne snazit az v dobe, kdy bude vetsi rozsireni DVB-T, zatim nema duvod rozsirovat zkusebni provoz :cry:

 

karneval se snazi az az, o cemz svedci i presun HBO pouze na digitalni signal a jeho planovane ukonceni na analogu v prubehu dubna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají pozastavený prodej, protože prý v krátké době přidají další programy. Slyšel jsem to od člověka, který mi přinesl domu STB.

 

Tak jsem zvědav co tam dají :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

Na to, co říkají na infolince se nespoléhej, nejradši jim tam ani nevolej, mají přístup jako ten chlap, co si otevřel hospodu, ale chodili mu tam lidi :D Mě taky měsíc tvrdili, že digi mít nemůžu, protože v našem baráku není (viz. moje předchozí příspěvky) a najednou to šlo. Mimochodem v našem městě na mojí adrese to uvádí "K dispozici kabelová televize a Internet." a digi šlape jako blázen :!: Zkus se zeptat známých, nebo občas mrkni na tyhle stránky, já jsem se o vysílání v Sokolově dozvěděl tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Řekl bych, že je to asi pravda, takže pokud někomu ve Zlíně digitál jede, ať se mi pokud možno ozve. Jinak přístup operátorů skutečně příšerný, jsou zmatení jak lesní včely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Technologicky by měl být provoz DVB-C v Brně nyní již zajištěný a spustitelný. Tedy v blízké době bysme mohli očekávat začátky komerčního provozu těchto služeb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...