Přejít na obsah

Tisková konference UPC, 5. září


Návštěvník LPolak2

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dragokazov

Tak jsem si jako firemní zákazník zavolal na UPC co by stál upgrade z 350/35 na 500/50 a vypočítali mi měsíční doplatek přes 500 Kč O.o. Tak nějak jsem očekával rozdíl maximálně korun, když domácím už podruhé zrychlují a údajně ještě zlevní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

To zlevnění internetu se nebude týkat každého. Oni před rokem balíček televize s internetem 300+ zdražili o stovku. Ale většina lidí nikdy tu stovku navíc neplatila, protože stávajícím se cena neměnila. Takže se to v podstatě vrátilo na původní hodnotu, takže to navýšení rychlosti nakonec bude jako by pro většinu za stejnou cenu. :D Ano, občas nenápadně zdražují, ale nikde se tím nechlubí a ve výsledku to pak může dopadat i takhle, že neměnit tarif může být mnohem výhodnější než měnit. Taky někteří nesmí zapomínat, že čerpají 100,- slevu, kterou UPC dáva ve vybraných lokalitách a změnou tarifu můžou o ni přijít, ale možná ji zachovají, když se člověk připomene, nevím jak to funguje.

Upraveno uživatelem Patri.k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

na slovensku by na tlacovku nikto neprisiel, posledny kvartal pokles zakaznikov a sluzieb na vsetkych frontoch. co sa tyka zvysovania rychlosti internetu na slovensku 500mb uz bol v ponuke a boli s nim len problemy. co sa tyka set top boxov na slovensku este stale nie je v ponuke hd dvr set top box horizon. vas uz omrzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stefan

s tou 500vkou si nerobte iluzie. mam to priblizne 5 mesiacov, rychlost pocas dna medzi 120 az 400mbit, okolo polnoci to vyskoci na 510mbit, upload sa drzi okolo 30tky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David
před 13 hodinami, Dragokazov napsal:

Tak jsem si jako firemní zákazník zavolal na UPC co by stál upgrade z 350/35 na 500/50 a vypočítali mi měsíční doplatek přes 500 Kč O.o. Tak nějak jsem očekával rozdíl maximálně korun, když domácím už podruhé zrychlují a údajně ještě zlevní.

Já teda nevím, ale cena zůstala stále stejná, 1399,- za balíček UPC business profi, takže buď za něj platíš o 500,- méně, nebo jsi dostal špatnou informaci, nebo si vymýšlíš :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník king555
před 10 hodinami, upcman napsal:

na slovensku by na tlacovku nikto neprisiel, posledny kvartal pokles zakaznikov a sluzieb na vsetkych frontoch. co sa tyka zvysovania rychlosti internetu na slovensku 500mb uz bol v ponuke a boli s nim len problemy. co sa tyka set top boxov na slovensku este stale nie je v ponuke hd dvr set top box horizon. vas uz omrzel.

Ako vždy "vysokohodnotná" informácia... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...