May 14, 20179 yr caute ludia mam dotaz ake je najoptimalnejsie nastavenie toho wifi modemu bieleho mam windows 7 x86 sietovu mam TP Link 3269 1ghz rychlost mi ukazovalo 144mb/s 152mb/s upload 10 mb/s kedze mam 150 mb/s net. takze ake by bolo naj nastavenie tych nastaveni k modemu napr naco je to 5ghz pasmo ? ked s mobilom sa nan neviem spojit a pripajam sa len na to 2ghz. dalsie veci upnp dhcl atd... a dalsie veci co tam ani nesu popisane co je co a na co to je vlastne wifi ide ok rychlost okolo 50 MB/s upload 10 mb/s takze pre rychle pozeranie netu sem tam HD videa, hranie hier po sieti nie sem tam stahnutie filmov hudby. a to je tak asi vsetko a este mam ESET SMart security diki za pomoc
June 10, 20178 yr Pro rychlejší WiFi bych doporučil nastavit "wajdové" pásmo na 40 MHz. Jinak 5GHz má sice vyšší rychlosti ale přes beton a armaturu se jí moc nechce.
September 6, 20178 yr Mam od vcera tento modem....na 2.4ghz pasmu wifi mi bezi na ntb rychlost jen kolem 45mb....na 5ghz pasmu mi to bezi na mobilu Samsung s7 edge rychlosti kolem 130mb.....net od upc mam 240mb...kde muze byt u ntb problem..??
September 7, 20178 yr Napište přímo typ NTB, ale odhaduji, že tam bude WiFi karta s podporou 802.11n a ještě k tomu s jednou anténou (tedy teoretických 150Mbps). Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.