Přejít na obsah

router s VoIP bránou, 5x LAN a wifi


Návštěvník Kleff

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kleff

Nevite nekdo o nejakym routeru s VoIP branou, peti LAN portama a s wifi abych mohl k jednomu zarizeni pripojit neco bezdratove i dratove a zaroven aby se k tomu mohl pripojit analog telefon pro telefonovani pres net?

Spokojil bych se dokonce i pokud by to melo jen dva LAN porty (switch uz mam), ale musi to mit wifi a router.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

asi tak :-)

ale na tom webu jsem nasel jiny ktery ma vse, akorat ma jen 3 LAN porty

url nevim protoze ji mam v jinem profilu do ktereho se tedka nedostanu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pitomec: Pokud vím, tak on chtěl router přímo s VoIP bránou! Avsak ten, ktery jsi sem poslal, ji nemá.

Tak "router s VoIP branou, peti LAN portama a s wifi" sem teda ještě neviděl - navíc proč shánět něco tak exotickýho, když se dá vzít Wi-Fi router a za něho připojit VoIP bránu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
...proč shánět něco tak exotickýho, když se dá vzít Wi-Fi router a za něho připojit VoIP bránu...

treba proto ze nemam zajem mit doma hromadu aktivnich sitovejch prvku

a taky to ma jiste mensi spotrebu kdyz jede jen jedno zarizeni nez dve, vetsinu casu by stejne zahalely

 

nastesti existuje alespon neco co ma VoIP branu, router, wifi a alespon 3x LAN

coz je uplny minimum aby to tady vuebc slo zapojit, a kdyz bych potreboval zapojit dratove dalsi komp tak bych musel pripojit switch (tak proto tech pet LAN)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...proč shánět něco tak exotickýho, když se dá vzít Wi-Fi router a za něho připojit VoIP bránu...

treba proto ze nemam zajem mit doma hromadu aktivnich sitovejch prvku

a taky to ma jiste mensi spotrebu kdyz jede jen jedno zarizeni nez dve, vetsinu casu by stejne zahalely

 

nastesti existuje alespon neco co ma VoIP branu, router, wifi a alespon 3x LAN

coz je uplny minimum aby to tady vuebc slo zapojit, a kdyz bych potreboval zapojit dratove dalsi komp tak bych musel pripojit switch (tak proto tech pet LAN)

Tak jestli umím dobře počítat, tak ten tvůj router s VoIP a Wi-Fi + switch = 2 zařízení a můj router s Wi-Fi + VoIP brána = taky 2 zařízení. Pak je samozřejmě otázka ceny, kde si ale myslím, že jsem levnější (možná se pletu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Tak jestli umím dobře počítat, tak ten tvůj router s VoIP a Wi-Fi + switch = 2 zařízení a můj router s Wi-Fi + VoIP brána = taky 2 zařízení. Pak je samozřejmě otázka ceny, kde si ale myslím, že jsem levnější (možná se pletu).

jasne, oba tam taky jeste mame modem

jenze vtip je v tom ze mam 5ti portovej switch a potrebuju pripojit 5 kompu + router, takze bych si musel koupit novej 8mi portovej switch a ten router

a to uz by levnejsi bejt nemuselo a jeste mi zbude switch

 

tech pet kompu totiz pripojuju narazove ale potrebuju je obcas mit vsechny, takze kdybych si tedka koupil 5ti portovej router s wifi a branou tak mi bezne staci mit zapojeny jen tri kompy a pripadne pak pridat switch na ty dalsi a mel bych takhle zapojeny jen modem a router, misto modemu, routeru a dlouhyho switche (a kratky by mi zbyl) a nebo dokonce dvou switchu

 

bohuzel vim co chci :rabbit:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Kolik že to stojí ten tvůj router s VoIP+Wi-Fi+3port switch (a co to je zač)?

prave ze docela dost :)))

a odkaz nevim protoze ho mam v jinym profilu do kteryho se dostanu az zitra :)))

 

navic jen s trema lan portama to nekoupim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...