Přejít na obsah

Půlvteřinové výpadky


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Jsem na tom stejne. Od te doby, co se zacalo s automatickym pridelovanim adres mi net vypadava vzdy akorat na par vterin, ale shodi mi tim veskery stahovani, pripadne online hru. Je to dost neprijemny, nekdy celej den v klidu, jindy treba 3x za 5 minut. Rezignoval jsem na napevno nastavenou ip v nastaveni pripojeni (mam zaplacenou pevnou verejnou) a nechal jsem to na DHCP (zaregistroval jsem svoji IP na MAC adresu virtualni sitovky od USB rozhrani modemu) - jedu pres USB, ethernet pouzivam pro ostatni pocitace doma. Uvidim jak to bude se stabilitou. DHCP mi priradil spravnou verejnou IP, jen me znervoznuje, ze ipconfig /all mi vypisuje IP zapujcena 16. brezna, vyprseni zapujcky 23. brezna. Jsem zvedav, jakou IP mi lizne potom, a jestli mi pritom zase spadne net. Tolik moje dosavadni zkusenosti k tomuhle problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravim,

Monitoruju ten samy problem...nenapadne kratke vypadky...

ve hre se to projevuju Laggamy nekdy i treba 5 sek!!! a nejhur se to projevuje u int. radia...

posloucham stanici S.K.Y FM - Smooth jazz kdyz sem predchozi 2 roky mel ADSL od Telecomu (1 megabit) tak se mi radio NIKDY nespadlo...a to sem to mel pusteny treba celej den...od te doby jak mam Karneval tak to pada, obcas to nabuffruje a zacne zas hrat, ale nekdy je prodleva delsi a uz to nehraje vubec...nekdy to jede treba 1 hodinu v pohode...zkousel jsem 3 ruzny sitovy kabely, 2 sitovky, firt to same, HW chyba PC odpada, protoze jsem prinesl kamosuv notebook a pripojil sem ho do modemu karnevalackym kabelem (co mi k tomu dali, normalne pouzivam svuj..delsi) a padalo to taky...restart modemu nepomohl...takze je chyba podle mne bud v modemu, a nebo dalsich vecech smerujich ke karnevalu... ale nevim, jestli ma smysl jim volat, znam ty česky tech. podpory....reknou ze je vsechno v poradku...

 

kalich (lokalita: Usti Nad Labem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska sem pustil kompa a nejde mi vůbec net :evil: . Nastavil sem získávání IP adresy a DNS automaticky už dávno a i MAC adresu jsem regnul :? . Mno psal jsem teď majla na Karneval, tak jsem zvědavej co mi odpověděj, protože kdybych tam volal osobně, tak by si vyslechli asi pár nadávek :D , každopádně to vypadá, že už to navždy zrušim a přejdu na něco jinýho, na todle už fakt nemam nervy :roll::x Lokalita: Neratovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Tak dneska sem pustil kompa a nejde mi vůbec net :evil: . Lokalita: Neratovice

Rozesílali 15. dubna maila s upozorněním, že od 19. dubna 2006 od 23:00 hodin bude docházet z důvodu optimalizace topologie IP sítě ve Vaší lokalitě k výpadkům datových služeb. Ukončení optimalizace topologie IP sítě předpokládáme 20. dubna 2006 v 7:00 hodin.

Pravděpodobně se jedná o lokality Praha, Neratovice a Kralupy. Taky mi to ráno nešlo, asi to do těch 7:00 nestihli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska sem pustil kompa a nejde mi vůbec net :evil: . Lokalita: Neratovice

Rozesílali 15. dubna maila s upozorněním, že od 19. dubna 2006 od 23:00 hodin bude docházet z důvodu optimalizace topologie IP sítě ve Vaší lokalitě k výpadkům datových služeb. Ukončení optimalizace topologie IP sítě předpokládáme 20. dubna 2006 v 7:00 hodin.

Pravděpodobně se jedná o lokality Praha, Neratovice a Kralupy. Taky mi to ráno nešlo, asi to do těch 7:00 nestihli.

 

OK díky, no doufám, že to stihnou aspoň než přijdu večer z práce, protože pak už by je asi ten výhružnej telefonát fakt neminul :)))))) :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

Zvláštní je, že v CELÉ Ostravě v době od 0:00 do cca 6-7:00 nejel internet za dobu co ho mám (od konce ledna) už nejméně 3x a dostal jsem celkově 0 informačních emailů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po "optimalizaci topologie IP sítě ve Vaší lokalitě" pochcípaly všechny starší modemy. Tím myslím COM21 a nejspíš i ty starší "žraločí ploutve". Prostě to nebootuje. Budou to měnit na Motoroly a do tý doby jsem bez Netu :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po "optimalizaci topologie IP sítě ve Vaší lokalitě" pochcípaly všechny starší modemy. Tím myslím COM21 a nejspíš i ty starší "žraločí ploutve". Prostě to nebootuje. Budou to měnit na Motoroly a do tý doby jsem bez Netu :shock:

 

JOJO mě to snad budou měnit dneska, nejdřív mi volal technik, že prej jestli budu mít čas v 10 a řikám že to asi těžko když makám a pak to na mě zkoušela večer slečna z kontakt centra a nakonec našla termín mezi 14-16 hodinou, tak uvidíme no... :\\

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No to mas pravdu!

Me nejel internet zhruba 3 dny v kuse !!! (Ostrava-Jih)

A zadny mail od nich mi neprisel !!

 

A kdyz sem volal na tu jejich skvelou zpoplatnenou iinfolinku tak mi rekli ze o problemu vi a ze ho davaj do poradku.(trvalo jim to 3 dny)

Rekl jsem jim par nehezkych slov k tomu ze je ta jejich infolinka placena !!

Provolal jsem 10 minut !! Z toho 4 sem cekal az mi prideli operatora !!

Hovada !!

Kdyby byla jina moznost na Jihu tak kvuli principu (jejich chovani) od nich odchazim.

A na otazku jestli zavedou bezplatnou infolinku mi rezolutne napsali NE !!

 

kdyby aspon odpovedeli na mail ktery sem tam kvuli toho napsal HNED tak bych tam nevolal.

Jenze odpoved na ten mail mi prila az 4 dny !!! od vyreseni problemu a odpoved jeste navic znela ze sem vycerpal data tak mi to proto nejelo!! Drzost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele a kdyz jsi volal 10 min. z toho jsi 4 min. cekal na prideleni operatora tak to jsi jako 6 minut vysvetloval ze ti nejede net? Z vlastni zkuseosti vim ze kdyz je vypadek nahlasenej tak to trva cca. 20 vterin nez to operator vysvetli takze tos jako 5 minut zbytecne utracel za to ze jsi nadaval na placenou linku? lolky

No aby to nebyl uplne offtopic ja mam asi na vypadky stesti zadny nemam, jedinej problem byl bootovani modemu po samoinstalaci, ale to byla jen moje blbost.

 

Rychlost si pochvaluju mam T7M no k tem 7mega se asi nikdy nepriblizim ale furt to jede vic nez je garantovana tak jsem spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...