Přejít na obsah

Restartovaní HD media boxu


Návštěvník katcherr@seznam.cz

Doporučené příspěvky

Návštěvník katcherr@seznam.cz

Dobrý den, měl jsem ca modul a vše bylo v pořádku. Nyní jsem dostal StB kvůli přetáčení programů. StB musím každe ráno restartovat. Televize mi ho prostě nenajda. Dostal jsem nový a stejná chyba. Televize LG 49ub850v. Prosím o radu Tomáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Pokud máš STB (předpokládám Kaon) s TV propojený přes HDMI, měl by se obraz z STB objevit po přepnutí TV na příslušný HDMI vstup. Televize box nehledá, musíš přepnout TV na vstup HDMI, který vede z STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník katcherr@seznam.cz

To je jasný že to tak dělám. Televize mi ale píše, nic nenalezeno. Musím StB vytáhnout ze zásuvky, zapojit zpět a už to jde. Trvá to asi 2 minuty než se StB znova načte. A takhle každé ráno. Uznej že to není nic příjemného. Celý den už to pak běží normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

To chápu, že to není nic k radosti. Zkoušel jsi jiný kabel HDMI, jiné vstupy v TV? STB máš nastavený na rychlý start nebo na ECO to je ten start cca 2min, ale bez vytahování ze zásuvky (alespoň u ECO by to mělo fungovat)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník katcherr@seznam.cz

Mám rychlý start. Už jsem zkoušel i všechny výstupy HDMI, prostě nic. První spuštění v daný den prostě televize nepřijme. Nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...