Přejít na obsah

Universal Channel konci v CZSK


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Teď jsem se díval na program E! Entertainment na dnešní den a vyskytují se tam jen 3 pořady. E! News, Keeping up with the Kardashians a LA Clippers Dance Squad.

 

Takže pokud to tady čte někdo z UPC kdo se zabývá zařazováním nových kanálů, tak bych se přimlouval za to, aby E! Entertainment ani nezařazovali. To je příšernej odpad, to už stará Zone Romantica s mexickýma telenovelama byla o několik úrovní výš a Útok tříhlavého žraloka je ve srovnání s tímto oskarovým snímkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Pánové, nemusíte mi z webu kopírovat celé zprávy... :wink:

 

No on je Pavel M takový chronický vykrádač zpráv z různých webů. Už několikrát mu tady bylo naznačeno, že je přinejmenším slušné, uvést alespoň zdroj, odkud krade, když už mu nestačí, že jen dá na zprávu odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Myslím, že stejně tak tu několik lidí dalo najevo, že s činností Pavla M jsou spokojeni. Já např. nechodím na x webů o TV, protože na to nemám čas, sleduji jen toto fórum a vše, co se týče UPC, sem Pavel M zkopíruje. Takže za mě je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Myslím, že stejně tak tu několik lidí dalo najevo, že s činností Pavla M jsou spokojeni. Já např. nechodím na x webů o TV, protože na to nemám čas, sleduji jen toto fórum a vše, co se týče UPC, sem Pavel M zkopíruje. Takže za mě je to OK.

 

Někdo si dá práci s napsáním článku a pak pak to Pavel M zkopíruje, nedá odkaz, zkopíruje to celé, neuveřejní ani jméno autora,... Za mě špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Přesně tak. Hledat na webu zajímavé články a zprávy a dát na to upozornění formou krátké noticky s uvedením zdroje a odkazem na celý článek je OK a záslužná činnost, kterou mnozí, včetně mě ocení. Kopírovat celé články a ani neuvést zdroj je krádež.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...