Odesláno 22. března 2016 9 let Začaly mi kostičkovat HD programy. Nejvíc to pozoruji u ČT Sport ( momentálně nejsledovanější). Na TV a CA Modulem dochází ke kostičkovani a u TV s STB se obraz seká.Nejsem si jistý ,ale zdá se že vše začalo po přidání nového MUX. Je to možné? A co s tím.
Odesláno 22. března 2016 9 let Mám stejný problém. Kostičkuje pouze při nastavení příjmu na KABEL a nejen na HD programech, při změně na ANTÉNA (příjem jako DVB-T) je obraz bez nedostatků.
Odesláno 22. března 2016 9 let Reklamace. A doufat, že je problém u UPC a ne v nějakých amatérsky zbastlených rozvodech typu účastnických šňůr a rozbočovačů z Alzy, protože pak by oprava byla placená.
Odesláno 22. března 2016 9 let Mě to kostičkuje na CA modulu. Ne u všeho, ale stává se. Začalo to nedávno s novým muxem, čili tohle vidím spíš na UPC. Možná to jede zase nadoraz... Super Premium 5G ALLinONE Compal CH7465, CA modul Hlavní město
Odesláno 22. března 2016 9 let Tak vidím že problém není jen u mě. Troufnu si tvrdit, že zbastleným zapojením to není. Jestli to doposud fungovalo normálně, tak bude chyba jinde. Momentálně je situace lepší, ale přesto obraz občas zkostičkuje.
Odesláno 22. března 2016 9 let Při přidání muxu to kostičkovalo dost. Ze ten tejden se to zlepšilo, ale furt k tomu dochází. U mě hlavně na AMC HD a HBO3 HD. Super Premium 5G ALLinONE Compal CH7465, CA modul Hlavní město
Odesláno 22. března 2016 9 let Tak vidím že problém není jen u mě. Troufnu si tvrdit, že zbastleným zapojením to není. Jestli to doposud fungovalo normálně, tak bude chyba jinde. Momentálně je situace lepší, ale přesto obraz občas zkostičkuje. Že doposud něco fungovalo nic neznamená. UPC garantuje signál na zásuvce. Ten může být v určitý toleranci úrovně, dřív třeba na vyšší úrovni a dneska na nižší a nenaděláš nic. Samozřejmě pokud už na zásuvce bude problém a špatná úroveň nebo vysoká chybovost, tak je to věc UPC. Ale když to tam bude v cajku a u TV ne, tak smůla.
Odesláno 22. března 2016 9 let Nám to dělá úplně to samé. Obě televize na CA modulu a problém trvá zhruba týden. Zítra volám do UPC. A pozorujete s tím spojené i výpadky a padání signálu internetu? Dík za info
Odesláno 22. března 2016 9 let No je pravda, že internet sem tam taky nejede jak by měl.Jestli budete zítra volat, dejte vědět jak jste dopadl. Momentálně je vše v pořádku. Vypadá to na nějaký rušení, nebo přetížení v určité době. Jen spekuluji, třeba je to nesmysl.
Odesláno 25. března 2016 9 let Mně AMC HD dělá toto: Super Premium 5G ALLinONE Compal CH7465, CA modul Hlavní město
Přidat se ke konverzaci
Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.