Přejít na obsah

zásuvka KARNEVAL, cotoye uvnitr


Návštěvník ROOOM

Doporučené příspěvky

Návštěvník ROOOM

Ahoj,

 

procetl jsem cele forum a stale mi neni jesne nasledujici.

 

Co tak zahadneho proti klasicke zasuvce z obchodu R+TV+SAT obsahuje zasuvka KARNEVALU R+TV+DATA ? ..... ze je to rozbocovac vim, ze tam bude nejakej filtr proti ruseni od koncovych zarizeni tusim, ale zajima mne to konkretne.

 

1) da se to nekde koupit (nehodlam cekat az se nekdo z KARNEVALU za 3 mesice zastavi)

 

2) jestli neda, je nekde schema?

 

resim to co vice lidi tady, rozboceni kabelu pred modemem, a protoze to ted nebeha moc dobre (caste vypadky), chci prendat modem do krabice na chodbu, ale potrebuji si, uz tam, nainstalovat presne tu zasuvku co dava karneval jako koncovou.

 

Pak to teprve v TV vyvodu rozdvojim (samo ze s filtrama) a rozvedu po byte a bude to OK.

 

Muze mi nekdo poradit co je to presne za typ? :idea:

A jestli mi neporadite :wink: , tak holt vyloupnu ten KARNEVAL original zasuvku v pokoji, popondam ji na chodbu do krabice a do pokoje dam uz normalni. 8)

 

PS: UTP rozvody a koax pro TV mam do vsech pokoju, proto si muzu dat modem uz na chodbu.

 

Dik za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konkretne ja tam mam zasuvku zn. Tratec TWO-3400/L W/CP

http://www.tratec.net/downloads/67-TWO3400ENG.pdf

 

V zasuvce jsou rozbocovace a take pruchozi zpetny kanal pro internet dulezity je rozsah frekvenci pro zpetny kanal, coz je 5-65 Mhz.

Koupit se urcite nekde da, nejspis v nejakem specializovanem obchode s tv a anteni technikou.

Ale jinak bych jak rikas vylopupl tu Karneval zasuvku, hodil ji na chodbu a do pokoje si koupil nejakou obyc. - bude urcite levnejsi, a nebo bych tam mozna zadnou zasuvku ani nedaval (do pokoje), protoze kazda takova zasuvecka a rozbocovac maji nejakej utlum coz se rovvna horsi obraz na TV - pokud uz je trochu slabsi signal.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tohle jsem potreboval vedet ... dik za bleskovou odpoved. :wink:

 

Hlavně nedopadni jak já. Už jsem jí kvůli parnerce přesouval 2x :-) Jinak se také prodávaj pro slabý signál průběžné všepásmové zesilovače. Cena okolo 500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...