Přejít na obsah

Panasonic nejde obraz


Návštěvník martin77

Doporučené příspěvky

Návštěvník martin77

Dnes mi dával technik od upc nový stb HD DVR mediabox, ale nepodařilo se mu propojit cca 8 let starou plazmu Panasonic Viera - nesel obraz, sel jen zvuk . Jedině prý přes scart či koupit novou TV. Ptám se, opravdu to nelze? Volal i na nějakou podporu.

Přidávám : jde o TH 42PZ8ES

Upraveno uživatelem martin77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jste už všechny formáty (1080p50/60, 1080i50/60, 720p50/60, 576i5, 480i60)?

 

Ty nejstarší HD televize neumějí 1080p50/60, pouze 1080i50/60, 720p50/60 nebo 576i50-480i60, a některé dokonce nemají HDMI, mají jen component, s-video a scart/cinch.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník martin77

Mám Panasonic full HD s hdmi, z předešlého stb šlo vše v max rozlišení. Aby se technik dostal do menu stb, propojil tv s stb scartem a zkoušel různa rozlišení. Nakonec mi nechal původní stb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Některé TV Panasonic mají problém s obrazem z Dawnu, je potřeba jej několikrát vypnout vypínačem a obraz by měl naběhnout. Nebo vyzkoušet jinou TV, nejlépe jiného výrobce. Pokud bude funkční, tak je to myslím jasné :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Problém je v TV, stává se to u tohoto výrobce častěji a konkrétně TV Viera -už to tu se párkrát psalo že jíné zařízení na TV jde a zase naopak tento STB na jiné TV funguje OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

Co jsem v testovacím programu, problém s přepnutím vstupu na tv Panasonic Viera nemám.

Mám:

Verze uzivatelskeho rozhrani UI 1.3.31.2

Verze hardwaru E3140101

Verze softwaru 0.10.306

Netuším jak to mají netestovači, předtím jsem problém měl a musel jsem restartovat stb. Pak fungovalo zapnout tv nechat řádně naběhnout, pak stb počkat chvilku a pak na tv zvolit vstup hdmi, tehdy to šlo. V jiném pořadí ne. Nyní je jedno pořadí, naběhne vždy, takže je tam jistá nekompabilita stb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...