Přejít na obsah

opakované vyskakování loga HBBTV


Návštěvník revengeboy

Doporučené příspěvky

Návštěvník revengeboy

Taky mám dojem, že to souvisí s reklamami. Na druhou strau je zvláštní, že to dělá i ČT. Ale jsem přesvědčen, že to začalo blbnout, jakmile spustila své zkušební HBBTV právě Prima.

Z UPC mi neporadili - tam ani pořádně technik nevěděl, co je to HBBTV a když jsem řekl, že PING je v pořádku, zeptal se, jak to myslím "ping"? Z Primy se neráčili odpovědět a z předchozích zkušeností vím, že je naprosto zbytečně psát na Samsung. Takže s tím asi nenaděláme nic :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

To je zvláštní. Že by měl samsung až takový problém. Osobně bych postupoval, zkusil bych pozemní DVB-t jestli dělé to samé. Když ano tak laborovat trochu jak někdo psal víše s příjmem přes wifi a LAN. Přislabším signálu nebo výpadcích by to mohlo takhle vyskakovat. Pak už nevím. U LG jsem měl taky kdysi podobný problém a jen u Primy když se testovalo HBB tv, ale to byla chyba od nich. Tak hodně štěstí.

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník revengeboy
10.5.2016 jsem dostal novou verzi SW 1450 televize Samsung UE 48J5572 .Televize připojena k internetu automatické stažení a instalace.

 

A změnilo se něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník revengeboy

Nenapadá mě - po technické stránce - jak by mohla TV Seznam souviset s s HbbTV na Primě, popř. ČT. Ale každopádně Seznam začal vysílat teprve před několika dny, jestli se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...