Přejít na obsah

Rozbočovač a vhodné kabely


Pepe

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Od UPC mi vede kabel do bytu a je rozdělen pomocí rozbočovače TELESTE DSS2 do dvou účastnických zásuvek.

 

Jenže teď potřebuju u jedné účastnické zásuvky rozdělit TV signál, ale narazil jsem, neboť nejsem v oboru zdatný :lol:

 

U mimozemšťana jsem narazil na odbočovač FA 1-16 , ale nevím, zda je lepší vzít odbočovač s menším nebo větším odbočovacím útlumem nebo je lepší rovnou koupit rozbočovač (stačí klasický plastový a nebo FV 1) ?

 

Přemýšlel jsem také o kabelu pro druhý výstup, jednalo by se pouze o 2m.

Vyplatí se připlatit za např. Belkin F3Y070bf2M / F3Y057bf2M + vhodné koncovky nebo vzít u omko.cz Belden 125-Al 7mm / 5mm , aby se to nerušilo a bůhví, co ještě :lol:

K prvnímu výstupu bych použil ten, co mam teď tlustší černý anténní kabel než ty bílé, co dodávají technici od UPC. Vypadá to, že je víc stíněný?

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Každý řetěz je silný tak jako jeho nejslabší část tak že to že na konci dáš 2 metry nějak extra drahého kabelu ti tolik nepomůže tak že bych klidně zůstal u kabelu co dávají technici a který je dostatečný pro účely. Max když ten kabel budeš tahat kolem nějakého místa s potenciálem velkého rušení.

 

FA 1-16 určitě ne 16dB je dost velký útlum, tak že ten FV 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Belden 125 nijak extra drahej není (obzvlášť pokud jde o 2 metry) a nějaký rozbočovače z Alzy bych rovnou vynechal. V Omku jich mají taky dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lada-vir

 

Revoluční profesionální konektor Cabelcon Self-Install velikosti 4.9. Lisovací konektor, ke kterému není třeba lisovací nástroj a spoj přitom drží dokonale! Krátké tělo vhodné pro vnitřní instalace. Ideální pro spoje, kde je třeba šetřit místem.

 

Postup instalace ve třech krocích: oříznout kabel na 6.5/6.5mm, nasadit konektor na kabel, našroubovat na protikus.Našroubováním dojde k zalisování

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

A pardon tak to jsem přehlédl. Nějak jsme ignoroval text a jen sem si vzpomněl že UPC mělo od této firmy konektory ale ty byli lisovány kleštěmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...