Přejít na obsah

Praha 3 - Votická


Návštěvník KP

Doporučené příspěvky

Návštěvník KP

Zdravím,

 

asi jako většina lidí jsem už otrávený s VDSL, kdy 40/2 mi přijde naprosto nedostačující.

Bydlím v bytovém domě (19 bytů) na Praze 3 - Vinohrady, ulice Votická 2244/1. Jde o první dům pod Vinohradskou ulicí. Nad námi máme budovou Casablancy, naproti máme GTSku a Coolhousing, takže tam asi bude natažený nejeden kabel :)

 

Když zadám naši adresu, tak mi bohužel řeknou, že u nás internet není dostupný.

 

Je nějaká šance, jak zjistit, kde je nejbližší přípojka + kolik by asi stálo ji natáhnout do domu?

Pokud by to vylepšilo vyjednávací pozici, můžu se v SVJ zeptat a jsem si jistý, že několik rodin bych dokázal přesvědčit :

 

Nenapadá někoho, co udělat, jak do domu dostat nějaký solidnější internet?

 

Díky za rady

 

KP

 

PS: Když jsem se do bytu stěhoval, před domem stálo auto s nápisem "optické sítě" a něco dávali do země...bylo to tak metr od dveří :) ale nevím jak zjistit víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak u nas v dome Kourimska 2242/21 se ted objevilo na nastence, abychom nespadli do vykopu od UPC od 15 do 30.8. Tak u nas snad brzy, asi zalezi na vuli domu. I kdyz vule od domu nebyla velka, sosaji free wifi od Casablancy, tedy ty co maj okna k ni. Jako zalozni pripojeni to bylo celkem hezke. Uz jsem vypovedel smlouvu u O2. Najednou zlevnovali jako divy na retencnim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...