Přejít na obsah

Třídění kanálů v Smart TV Samsung


Trabi

Doporučené příspěvky

Zdravím, tak po dnesni navsteve technika mi byl dan novy modul a vse chodi. Ale mam dva problemy:

 

1) kanaly pro dospele mi pisi, ze chteji CI PIN, ktery zadam a objevi se hlaska Neaktivovany kod. Programy nejdou, ackoliv mam nabidku Komplet

 

2) Jak prosim tridit kanaly? Ptal jsem se u Samsungu (mam UE40JU6072) a rekli mi, ze appka Samsung channel list editor nejde na mum novej model, ze to jde jen na strasi TV, coz jsem si overil a opravdu to nejde. Existuje nejaka jina moznost, program, ktery toto dokaze? Marne hledam nejakou ikonku Kanal, nebo co to pisou v navodu na strankach Samsungu, takze ani v TV se mi to vůbec nedari seradit....

 

Moc diky za pomoc vsem!

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Měla jsem stejný problém.Prográmek, který jsem používala u staršího typu TV Samsung nefungoval.

Použila jsem utilitku přímo na internetu:

http://www.samychan.com/

Export kanálu na flash-disk je do souboru *.ZIP. Tento prográmek pracuje přímo s tímto ZIP-souborem.

Mám Samsung UE40J6272 - po automatickém naladění byly kanály setříděné dle abecedy. Umí třídit jen podle čísla kanálu a abecedy.

Mě spíše vyhovuje řazení dle frekvence, ale co nadělám - "pokrok" nezastavím.

Když se kanály v tomto programu zobrazí, lze je setřídit dle nějakého kódu, který je vždy shodný pro určitou frekvenci, ale nedovedu zjistit, pro kterou.

Jinak, měla jsem obavu, zda budou všechny mnou požadované funkce fungovat /hlavně nahrávání programů/...

Zatím jsem na nic nenarazila, co by vyloženě nešlo, ale ovládání mi zrovna moc nesedí - připadá mi, co jde u staršího modelu na 1 zmáčknutí ovladače, tady musím vyvolat 2-3 volby navíc.

Možná je to jen zvyk, zažít si určitý postup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník profp62

Zdravim

 

Mam TV Samsung UE40JU6472. Puvodne jsem mel setopbox, ale okamzite jsem si objednal CA modul.

OK, vse probehlo hladce, automaticky jsem naladil vsechny stanice, vytvoril favoritni seznamy, pohoda.

Jelikoz mam I satelitni antenu, tak jsem chtel po case pridat i satelitni kanaly, cimz jsem si vse chytre vymazal.

Nic, udelam znovu nastaveni od zacatku. Jenze ted at delam co delam, mam kanaly setridene abecedne.

Zacal jsem googlit, nasel je to vlastnost. Hm ... Proc jsem ale poprve mel kanaly setridene dle cisel UPC ?!

Jak jsem to prvne dokazal ?! Do ted jsem myslel, ze je to normalni chovani :-)

 

Jedina zmena podle me je novy fw - ted 1440, puvodne myslim 1402 nebo tak.

 

Muze me to nekdo vysvetlit ?

 

Velice dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Mik

Prosím o pomoc při seřazení kanálů-programů na televizi SAMSUNG UE40JU6472. Dostal jsem se až k: změnit číslo, ale dále už ne :-) Když jsem vložil požadované číslo (po kliknutí na změnit číslo neproběhla žádáná reakce), tak se mi objevilo 006 se speciálními znaky a název anténa. Nemíním už dále experimentovat. Nemáte radu v čem dělám chybu? Podle 200 stránkového manuálu bych se daleko nedostal :-) Předem děkuji za pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...