Přejít na obsah

CA modul v nové TV - nejdou kódované programy


Trabi

Doporučené příspěvky

Zdarec,

 

koupil jsem novou TV Samsung UHD serie 6, dal do ní CI modul se spárovanou kartou od UPC, která je prej spárovaná tak, že bych tam měl mít nabídku Komplet. Když jsem tam kartu dal, tak jdou nekodované programy a na kodovaných mě to píše Zakodovaný signál. Zkoušel jsem to nechat 3 hodiny na nějakém nekodovaném, že se to chytne, ale bohužel, stále to samé. Má někdo podobné problémy, nebo zkušenosti, jak to odkodovat? Nebo musím volat na UPC....přijde mi to divný, snad je ten modul v TV dobře, ale to by psalo, že nebyl nalezen asi.....

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Že nebyl nalezen, to by teda nepsalo. Spíš se podívej ty, jestli v menu je ten CAM vidět nebo ne. V každým případě se správně vloženej modul se správně vloženou kartou bude hlásit hned po zapnutí televizoru (ověření, fáze 1-5).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Najetí programů může trvat déle.Já čekám kartu v pondělí ráno a bylo mi řečeno,že to bude aktivní "v tento den".A to je třeba až do půlnoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak teď jsem mluvil po telefonu s technikem - a modul je v TV opravdu vidět je to CI bez +.....zkoušel jsem menu TV a správa CI a podle nějakých čísel mi oznámil, že to vypadá na špatnej modul....prej se to nepropsalo na kartu či co....tak v pondělí vbude technik dělat u mě doma, jsem zvědav, co řekne, ale prej mi novej kdyžtak prodaj.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník quapor

mam podobny problem, novy CA modul a Samsung UE32J5000 (oprava nazvu tv)

 

start tv, kodovany program nenabehne, svieti tabulka ze CA modul nenajdeny, potom do cca 5sekund prebehne autorizacia, kodovany program nabehne,vsetko ide ok

zakazdym to takto ma fungovat? zapnem tv, cakam kym prebehne kontrola CA?

 

druha vec, autorizacia takto korektne pri starte tv prebehne len obcas, vacsinou pise, ze sparovanie bolo neuspesne a program ostane zakodovany, musim off/on telku aj 5x nez sa to chyti

pritom CA modul stale v menu TV viem nacitat, jeho id, vyrobca..vsetky info..

 

"poruchu" riesi upc, ked nepomoze mame ist s kartou na kontrolu k nim,

ja len by som rad vedel, ako to ma s tv korekne fungovat, nabehne vam okamzite kodovany kanal po zapnuti tv?

 

dakujem za info

Upraveno uživatelem quapor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Já mám kartu CI a teď jsem pronajal CI+(něco řeším s TV).Po vložení té CI+ nabíhaly kanály hned,ale kódované postupně trochu později.To co uvádím je případ výměny CI,kde v TV už předtím s tou starou CI všechny kanály byly.Pokud je v TV karta použita prvotně,tak "načítání" kanálů trvá podstatně déle a hlavně těch kodovaných.Někdy i dlouhé hodiny.Potom už vždy po zapnutí TV jsou všechny programy k dispozici hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Mně po zapnutí TV (Sony) po každém zapnutí proběhne - Ověřuji CAM a následně ověřeno - vše cca 2-3s. Pak už kanály jedou normálně do dalšího vypnutí TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Ještě zkusit vyndat zandat kartu v modulu UPC, pak jedině reklamace modulu nebo (v horším případě) televize (možná vadná čtečka CI modulu nebo chybný firmware TV).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...