Přejít na obsah

UPC SK Rok 2015 bol náročný, začneme poskytovať TV archív


Návštěvník upcman

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Jestli získá UPC nový klienty tak nebo onak je úplně lhostejný, prostě počet jde nahoru, a to rozhoduje. A i když se ztotožním s tím, že služby nejsou vždycky úplně ideální, tak pořád v porovnání s jinýma providerama je to top.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC pouzivam viac ako 10 rokov (od testovacej prevadzky v 2003), svojim spravanim nijako nevybocuje z ostatnych operatorov - mam tu pisat o arogancii a d*bilite slubotechny Orange so svojou optikou ci neschopnosti Telekomu?? Ukaz mi v Orange/Telekome nejake zlavy, vyhody pre vernych zakaznikov! Nehovoriac o tom, ze v centre hlavneho mesta nemam na vyber - UPC alebo pomale DSL po zvonkovom drote.

 

Jasne, ze aj ja by som chcel lepsie ceny ci podmienky ako pre noveho zakaznika - nieco sa da podniknut vzdy ku koncu viazanosti.. ale tak je to vsade (alebo zaplatit pokutu za predcasnu vypoved viazanosti).

 

Co sa tyka technickej spolahlivosti, mozem vypadky siete ratat na prstoch jednej ruky za tie roky.. nemam s UPC ziaden problem, rychlost je taka, aku deklaruju! A pokial nezrusia DVB-C platformu, ktora ako jedina mi umoznuje nahravat obsah TV a dalej s nim pracovat (dakujem, IPTV nechcem), tak ich zakaznikom budem.. Horizon je pre mna nezaujimava vec - jeho funkcie mam niekolko rokov vo svojom STB (nie od UPC) vratane streamingu programov kam chcem a potrebujem.. a pozicovna ma nezaujima.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

quadra2030

 

Tak pod toto sa podpisem aj desat krat a uz len z toho titulu,ze mozem porovnat iptv tebou spomínaných providerov,ktorych klientami su moji znamy vs DVB-C od UPC,ktoreho sluzby vyuzivam tiez od zaciatku vzniku tejto spolocnosti.Vypadky minimalne,deklarovana rychlost,stanice v cene,pri ktorých by som si v iptv sieti orinz a tele musel priplacat,odhliadnuc od sportovych stanic kde ma UPC co zlepsovat.Vo february budu 4 roky co zacali ponukat CAM (mal som ho hadam prvy v BA :D ) a podla môjho subjektívneho nazoru s nicim lepsim ako s touto platformou zatial neprisli a dlho ani nepridu.A nemam dovod odchadzat pokial pri nej aj zotrvaju a nebudu klientom podsuvat lacne stb,mediaboxy a podobne smejdy za ucelom kvazi skvalitnovania sluzieb :mrgreen: a s tym suvisiacim napr. nahravanim az 4 stanic sucasne ked sa reprizuju reprizy co mi pripada az smiesne a pozicovnu nech si nechaju :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Yabaka digital rastie, analog klesla, tzv. upgrade zakaznika z nizsej sluzby na vyssiu sluzbu.

Nitra ako v jedinom meste na Slovensku sa ponuka Fiber Power 50mb za 9,90eur, Sabinov promovali sluzby na 3 mesiace zadarmo vela zakaznikov tieto sluzby vyuzilo kampan, to ci zakaznici zostanu a prejdu na platene sluzby sa uvidi v nasledujucich mesiacoch. V Ciernej nad Tisou prebiehal audit, vela nelegalnych odberatelov analogoveho signalu.

 

Quadra a ritchi, obaja ste z Bratislavy a z lokality kde mate na vyber bud UPC alebo DSL s FUP. Urcite by som premyslal rovnako. Pokial Vam samozrejme nevadi chronicke z roka na rok zvysovanie cien napr kvoli inflacii ako to bolo pred 2 rokmi, tento rok balicek PLUS ktory si nikto neobjednal a podobne. Pokial doslova obaja potrebujete DVB+C napr. kvoli kompilacii tak je to dobre. Ja napriklad davam prednost IPTV mna obycajna kablovka nudi, velmi mi prekazaju tie nekonecne reklamy, ja inak alo cez archiv ani TV nepozeram. Na to ze UPC ponuka kablovku a ziadne IPTV ten potencial dobrych kanalov navyse, taku jedinecnost uz davno stratili.

 

ritchi pises ze v orange za baliky by si si musel priplacat, v popise mas uvedene ze 37.40eur platis za sluzby, dost velka suma na to, tak ale zbytocne spekulovat nad tym ci by Orange vysiel lacnejsie, ked nie si v dostupnosti optickych sluzieb Orangeu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Pre mna je zasadne vyzuzivanie odkupenych dvoch CA modulov + jeden zadarmo bez zbytocnej pridanej "hodnoty" typu stb a podobných prkotin.A ta struktura stanic v spojeni s netom,ktoru vyuzivam ja,tak za tu cenu by mi to orinz neponukol,ktory je v mojej lokalite dostupny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripajam sa k ritchimu - tiez mam zakupene 3 CA moduly este z cias, ked boli za 60 EUR (a su to CI, nie CI+, takze ziadne otravne hlasky po zapnuti TV/STB).. cize nemam ziadne zelezo od UPC okrem modemu (stare dobre cisco 3208, ziadne wifi sracky).

 

Orange TV som mal moznost vidiet niekolko rokov - ako ma Orange kvalitny internet, tak ich TV je tragedia.. kolko rokov sudruhom z Orange/Sagemu trvalo, kym dali moznost zoradit kanaly podla svojho uvazenia?? Ci prepnutie kanalu trvalo 5 sekund (nech sa idu pozriet ku konkurencii Magio/Mediaroom, ako sa to robi - precaching pri prepinani kanalov, ktore je okamzite).. a kvalita obrazu (vratane toho ich vraj profesionalneho upscalovania do HD) tiez nebola daka uzasna..

 

Orange tiez potichu odstranil vyhodne veci - ako vyhodne programy na telefone na optike a podobne.. obmedzoval funkcie archivu ci ich spoplatnoval.. mam od nich niekolko mobilnych cisiel (a som u nich od cias Globtelu), takze pre mna su to rovnaki podvodnici ako UPC! Ale ked sa s nimi jedna, vedia poskytnut velmi zaujimave ceny (ako kazdy provider)!

 

Nehovoriac o tom, ze prve roky Orange optiky boli preslavene tym, ked vypadlo napajanie optickeho konvertora, cakal si pol dna ci den, kym sa zosynchronizoval so sietou a pridelila ti IP adresu!

 

Reklamy? Tie preskocim behom par sekund.. a rovno ich vystrihnem (ak si to chcem uchovat), co na IPTV asi tazko.. a analog obavam sa v dohladnom case UPC zrusi uplne - potrebuje kazdy volny kanal v kabli na datove sluzby.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

37.80eur pre ritchiho a quadra ty kolko platis? sa mi vidi velmi, velmi vela...

ja platim 17.92, mam v tom telku aj internet...

vysokohorska prirazka za Bratislavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník varchy

upcman 17,92 za internet a telku. bol som zakazníkom antiku štvorčekovanie na dennom poriadku a aké programy to zahrňa 150 nepoužiteľných samé čínske, vietnamské a podobne použitelných asi 25. internet ten bežal bez problémov. ale televízia to je katastrofa. ja mam od upc exclusiv a neviem si vynachváliť obraz ako víno čisty zvuk ak má byť 5.1 tak je 5.1. v antiku som mal objednanú komplet ponuku hd akože hd zvuk 5.1 zabudni. ak je program s titulkami pri antiku som potreboval ďalekohľad pri upc sú perfektne viditeľné. to je len málo vecí ktoré upc je lepšie oproti konkurencii. ale najviac mi pri antiku vadilo to štvorčekovanie a ten set-top-box to je fakt bieda reštartovať ho trebalo skoro pravidelne denne. ja platím v upc 50.00 euro ale som nadmieru spokojný a teraz som si dal aj inernet zatial ide dobre takže žiaden problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Ano v minulosti mal Antik velke problemy s televiziou, ja pouzivam set top box Mini2 najnovsi a najstabilnejsi model v ponuke, restartovanie set top boxu sa ma netyka, idemto velmi dobre bez stvorcekovania, co sa tyka kanalov hoc aj keby bolo pozeratelnych 25 kanalov ani v UPC neboli pozeratelne vsetke kanaly z mojho pohladu. Antik ma Novasport 1 a CTsport co mne v UPC kablovke velmi chybalo. Varchy 50eur mesacne je velmi nestandartna platba na Kosice a vies dobre ake ma zastupenie silne Antik v Kosiciach sj samotny pristup k zakaznikovi.

 

Antik sa chysta spustit sluzby v Bratislave konkretne v Novom meste, za 17,92e gigabitove pripojenie a televizia v cene je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...