Přejít na obsah

UPC vyřadí kanál Comedy Central Extra,


Pavel m

Doporučené příspěvky

Do budoucna není vyloučeno, že z nabídky kabelové televize UPC zmizí i stanice MTV mediálního koncernu Viacom. „MTV Europe má poměrně nízkou sledovanost,“ přiznává operátor. .

nabídky digitální kabelové televize UPC zmizí od pondělí 14. prosince kanál Comedy Central Extra. Důvodem k tomuto kroku je podle informací redakce serveru DigiZone.cz jeho relativně nízká sledovanost. Místo toho se v nabídce objeví nový program Prima Comedy Central. Jeho výhoda je od předchozí stanice zjevná – pořady jsou zde dabovány do češtiny. Prima Comedy Central bude mít do češtiny lokalizovanou i grafiku. Původní Comedy Central Extra zůstává nadále v nabídce satelitní televize freeSAT, kterou provozuje společnost UPC DTH a je na firmě UPC Česká republika nezávislá. Obě ale vlastní americká Liberty Global.

 

Prima Comedy Central s kultovními seriály jako South Park nebo Griffinovi bude hned od svého spuštění 14. prosince součástí všech televizních tarifů UPC, tedy Klasik, Komfort i nejvyššího Komplet, a také nabídky Digi Mini,“ uvedl pro DigiZone.cz tiskový mluvčí operátora David Frodl. Do budoucna není vyloučeno, že z nabídky kabelové televize UPC zmizí i stanice MTV mediálního koncernu Viacom. „MTV Europe má poměrně nízkou sledovanost. Na druhou stranu má stále svoji cílovou skupinu mezi mladším publikem. Zvažujeme různé možnosti distribuce, jednou z nich je například pokračování na platformě Horizon Go,“ konstatoval Frodl.

 

 

 

http://www.digizone.cz/clanky/kabelova- ... a-stanice/

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Bohužel už Comedy Central Extra vyřadili. Ach jo. To fakt nemohli udělat až v pondělí? Teď tam zbytečně poběží celý víkend upoutávky.

 

A k tomu, že dabing je výhodou, se už raději ani nevyjadřuju. Ach jo. Jak pohodlní Češi, Moravané a Slezané jsou. Přitom kvalita českého dabingu jde rok od roku dolů a teď v době té takzvané dabingové krize je situace v českém dabingu oprvdu děsivá. A v této době dokáže někdo prohlásit, že dabing je výhodou. Jdu blejt, velebnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě jsou třeba pořady s titulky nezajímavý.. takže vyřazení Comedy Central Extra chápu, ty pořady, co na něm byly, by mě asi bavily, ale prostě s titulkama se mně na to koukat nechce. A myslím si, že většina lidí preferuje dabing. Jinak je to ale škoda, lepší by bylo, kdyby zůstaly obě dvě verze Comedy Centralu.

S tou MTV mě to docela překvapilo, nicméně pokud vyřadí pouze MTV Europe, tak by to zas taková tragédie nebyla, horší by bylo vyřazení nějakého hudebního kanálu. Pod Viacom tuším patří i VH1 a VH1 Classic a to už bych teda nepřekousl, kdyby je vyřadili.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mně titulky nevadí, v případě HBO je i spíše preferuji, ale u Comedy Central Extra to bylo znepříjemněno tím, se tam mírně přecházely před zvukem. Sice opravdu jen nepatrně, ale přesto tak, že si toho šlo všimnout a tím se to stalo nepříjemným.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel už Comedy Central Extra vyřadili. Ach jo. To fakt nemohli udělat až v pondělí? Teď tam zbytečně poběží celý víkend upoutávky.

 

A k tomu, že dabing je výhodou, se už raději ani nevyjadřuju. Ach jo. Jak pohodlní Češi, Moravané a Slezané jsou. Přitom kvalita českého dabingu jde rok od roku dolů a teď v době té takzvané dabingové krize je situace v českém dabingu oprvdu děsivá. A v této době dokáže někdo prohlásit, že dabing je výhodou. Jdu blejt, velebnosti.

 

Pardon, ale jste celkem v minoritě. Kvalita dabingu možná jde postupně dolů, ale furt si drží určitou úroveň a furt je v porovnání s ostatními zeměmi nadprůměrný a furt většina lidí dabing preferuje. A ta krize je hlavně mediální masáž ze strany herců. Na Comedy Central Extra evidentně nikdo nekoukal, jinak by ho v nabídce nechali. Ale i kdyby koukal, nemělo by je jeho setrvání v nabídce moc smysl, když Prima Comedy Central toho nabídne více a ještě k tomu 100% česky. Možná to nebude nejsledovanější stanice celkově, ale určitě bude sledovanější a oblíbenější, než byl CC Extra. A že bude CC s dabingem a českou grafikou? To je snad logické. V podstatě každá lokální verze nějaké nadnárodní stanice to tak má, nejen u CC. A jak vidíte, zájem není ani o MTV - rovněž s titulky a anglickou grafikou a ještě k tomu 4:3. Tyhle výkřiky, v podstatě do tmy, mi připomínají spuštění novácké MTV - je to obdobné. Beží tu evropská verze s de facto nulovou lokalizací (max. titulky u vybraných pořadů), ve formátu 4:3 a s programem prošpikovaným reality show... pak přijde MTV od Novy... 100% lokalizace včetně grafiky, jako jedno z prvních MTV v 16:9, unikátní programová skladba z 50% z hudby a lokálních prvků... mnohonásobně lepší... že nám ji záviděli i venku.. s PCC to bude podobné... oproti jiným verzím CC to bude luxus... trochu si zapátrejte a podívejte se sami.. jak jinde reprízují denně 5 pořadů kolem dokola, atd.. ale některým lidem u nás je to vše furt málo. Když vás tak berou titulky, stahujte si ty seriály z netu - což jistě spousta (nejen z vás) dělá. Nejsme Nizozemsko, Řecko, Balkán, atp. aby tady hrály titulky prim. Můžu souhlasit pouze s tím, že by bylo hezké mít jak titulky tak dabing. Ale to v DVBT (hlavní způsob šíření a přijmu) PCC prostě není reálné. A jestli se Viacom s tím MTV nerozhoupe, tak můžeme opravdu udělat této stanici v lineární nabídce pápá - a já se UPC nedivím. Po 2 letech žádné zlepšení? Udělal bych to samé. To vám můžu říct, že bude mít dřív českou verzi Nickelodeon, než Viacom si všimne, že je něco v nepořádku s jeho vlajkovou (v tomhle podání spíše odpadovou) stanicí.

 

Uz jsem si dneska vsiml,skoda.Jeden z mala programu,ktery za neco stal. V dabingu ale nektere vtipy ztrati svuj vyznam,titulky jsou lepsi.

 

Mně sice taky přišlo vysílání CCE docela zajímavé, ale že by vyloženě za něco stálo (hodnotím celek) říct nemůžu. A pokud se někomu program líbil, super... ale těch lidí očividně moc nebylo. S těma vtipy to je i není pravda, je to spíš individuální projekt od projektu.

 

Pro mě jsou třeba pořady s titulky nezajímavý.. takže vyřazení Comedy Central Extra chápu, ty pořady, co na něm byly, by mě asi bavily, ale prostě s titulkama se mně na to koukat nechce. A myslím si, že většina lidí preferuje dabing. Jinak je to ale škoda, lepší by bylo, kdyby zůstaly obě dvě verze Comedy Centralu.

 

S tou MTV mě to docela překvapilo, nicméně pokud vyřadí pouze MTV Europe, tak by to zas taková tragédie nebyla, horší by bylo vyřazení nějakého hudebního kanálu. Pod Viacom tuším patří i VH1 a VH1 Classic a to už bych teda nepřekousl, kdyby je vyřadili.

 

VH1 a VH1 Classic jsou na tom OK. U nich absence lokalizace nejenže nevadí, ale i postrádá smysl. U toho MTV... MTV Europe to má fakt docela nahnuté. Problém Viacomu je, že je tak velký, že občas neví co která ruka dělá. A pokud mu na stole neleží peníze, nesnaží se skoro vůbec. Všimněte si např. jak se za poslední rok obrátil Nickelodeon o 180° k lepšímu. A to jen proto, že má velkou sledovanost a hodně reklamy. Prachy u těchto firem vždy na 1. místě. PCC díky reklamě a lokalizaci a DVBT má potenciál obrovský.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

stahujte si ty seriály z netu

Jinými slovy mě tu, Jacku, nabádáš k nezákonné činnosti. Ale já nechci krást, já to chci legálně. Nechápu proč tam nemůže být původní zvuková stopa a titulky, aby si vybrali jak lenoši, kterým nevadí poslouchat neustále stejné hlasy, tak i my, co si původního díla vážíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stahujte si ty seriály z netu

Jinými slovy mě tu, Jacku, nabádáš k nezákonné činnosti. Ale já nechci krást, já to chci legálně. Nechápu proč tam nemůže být původní zvuková stopa a titulky, aby si vybrali jak lenoši, kterým nevadí poslouchat neustále stejné hlasy, tak i my, co si původního díla vážíme.

 

Řekněme si to na rovinu - stahuje v podstatě každej, kdo má internet. Někdo víc, někdo míň, ale stahujou všichni. A logicky asi nejvíc ti, kteří buď dabing rádi nemají anebo se jim nechce čekat až to u nás s dabingem půjde v TV - čili lidi sledující seriály/filmy/dokumenty v původním jazyce (a většinou právě s těmi titulky). Já přímo nenabádám, přestože pokud se nepletu je stahování pro sebe u nás jakž-takž legální a problémem je spíš šíření/upload, a navíc je zde už i několik čistě legálních služeb (Voyo, HBO GO, Google Play, iVysilani, My Prime, O2, FilmboxLive, Alza, PrimaPlay) kde lze vybrané pořady zhlédnout/stáhnout a s příchodem Netflixu jich bude ještě víc. Možná to není perfektní, ale jsme na dobré cestě a věřím, že si dost lidí vybere legálně už teď.

 

A co se kombinace ENG+CZ titulky+CZ audio týče... Kolik znáš DVB-T stanic s původní zvukovou stopou? Nedělá to v podstatě žádná a to ani po satelitu. Částečně technický problém, částečně nezájem - jak provozovatele tak diváka. Kdyby Prima Comedy Central byla placenou stanicí, tak by tam pravděpodobně ta anglická stopa byla. Ale taky by měla nižší sledovanost a třeba si na sebe nevydělala. Když netáhnou ani pokusy s titulky v pozemáku (ČT2/ČT Art/Prima Cool)... tak těžko by v pozemáku fungoval v podobné režii plnohodnotný kanál. A že by se Viacom obtěžoval šířit zvlášť pro operátory i původní stopu když jde o českej feed... proč? Neměli by z toho nic. Takže jako chápu tě, ale v tomhle případě prostě nee.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tak třeba ČT1 a ČT2 originální zvukovou stopu mají, ale jen v kabelovkách a na satelitu (a pro mě nepochopitelně bohužel jen u SD verzí). Stejně by to šlo udělat u jakékoliv jiné terestrické stanice, jen by se muselo chtít. A byla by to další přidaná hodnota pro placené služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co se kombinace ENG+CZ titulky+CZ audio týče... Kolik znáš DVB-T stanic s původní zvukovou stopou? Nedělá to v podstatě žádná a to ani po satelitu. Částečně technický problém, částečně nezájem - jak provozovatele tak diváka. Kdyby Prima Comedy Central byla placenou stanicí, tak by tam pravděpodobně ta anglická stopa byla. Ale taky by měla nižší sledovanost a třeba si na sebe nevydělala. Když netáhnou ani pokusy s titulky v pozemáku (ČT2/ČT Art/Prima Cool)... tak těžko by v pozemáku fungoval v podobné režii plnohodnotný kanál. A že by se Viacom obtěžoval šířit zvlášť pro operátory i původní stopu když jde o českej feed... proč? Neměli by z toho nic. Takže jako chápu tě, ale v tomhle případě prostě nee.

 

Tak zde by měla nastoupit role UPC v tom, že by mělo chtít poskytovat svým abonentům, kterých je čím dál tím méně, prvotřídní službu. A tedy Primě sdělit: bezva, my budeme kupovat váš dabovaný program, který zvýší sledovanost, ale chceme i nedabovanou stopu. Sice bude jen pro minoritu diváků (a vy na tom možná budete trochu tratit), ale i ta nás zajímá, neboť jsme prozákaznicky orientovaný operátor.

 

Jasně, ještě teď se směju tomu, co jsem napsal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...