Přejít na obsah

Jaky soft na vzdalene ovladani pocitace s neverejnou IP


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Jaky soft na vzdalene ovladani pocitace s neverejnou IP ? Zkousel jsem Remote Administrator napr spolecne s Hamachi, kterym jsem si vytvoril virtualni lokalni sit, ale funguje to jenom nekdy a jenom na nekterych pocitacich/pripojenich. Mate nekdo jinou fungujici variantu? Pripadne jeste dotaz na dalkove zapinani pocitace, ale to uz se tady myslim nekde resilo, ze to asi nejde... diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cosby

Ja pouzivam Remote Administrator, je na to nejlepsi. Jde u nej nastavit port, takze neni problem jeden otevrit (mam verejnou IP). Taky rychlost je nejlepsi z podobnych programu.

U neverejne IP to bude asi dost problem, ne-li nerealne... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, lae pres co vytvorit to VPN? Hamachi je vlastne VPN, ale nefunguje mi uplne 100% Zkousel jsem jenom zbezne OpenVPN a prijde mi to znacne neprehledne, ale moc jsem si s tim nehral... chtel bych neco vice user friendly... Jinak Remote Admin je celkem ok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Ono to půjde tehdy, pokud máte možnost navázat připojení přes nějaký počítač s veřejnou IP. Na něj se oba klienti přes VPN připojí a měli by na sebe vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník Firestone
Ono to půjde tehdy, pokud máte možnost navázat připojení přes nějaký počítač s veřejnou IP. Na něj se oba klienti přes VPN připojí a měli by na sebe vidět.

 

Takze staci, kdyz jedna strana ma statickou IP a druha strana (Karneval) ma dynamickou a pomoci VPNka muzu pouzivat dle libosti napr. Vzdalenou plochu od MS Windows?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Takze staci, kdyz jedna strana ma statickou IP a druha strana (Karneval) ma dynamickou ...

Staci kdyz jedna strana ma verejnou IP, je jedno jestli je staticka nebo dynamicka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...