Přejít na obsah

UPC vs Antik


Návštěvník ritchi

Doporučené příspěvky

Bratislava nie su Kosice.. a kedze nemaju ani vlastnu optiku (a budovat novu sa uz nerobi stylom tahat kable po kandelabroch, ako to bolo v Kosiciach), tak som velmi zvedavy na ich "uspechy" :-)

 

Tych par barakov okolo Sancovej (na prenajatej optike Towercomu) to naozaj nevytrhne! A ak si videl ten ich STB..

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úspěchy při takovym pokrytí sou jenom lokální, zato ale s 90+% úspěšností :) kam taková konkurence přijde, tam většinou zanechá spoušť

by mě celkem zajímalo, jak to vypadá s odstupem času třeba v takovejch stodůlkách, sídliště jak blázen a jestli mělo v jednom vchodě upc 5 lidí, byl to div

na stb si stěžujou všichni a všude, snad jenom u a1m a netboxu mi přijde, že je minimum stížností po internetu

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, ved v Bratislave je par lokalnych providerov optiky.. a ak ma clovek stastie, ze byva prave v tych par panelakoch, kde si moze vyberat optiku aj od dvoch-troch providerov (Orange, Telekom, lokalny provider typu Bonet), tak UPC nema sancu.. lenze UPC ma suverenne najlepsie pokrytie aj mimo panelakov.. a nie kazdy byva na sidlisku!

 

Inak IPTV ma suverenne najlepsie Telekom (Magio, bezi to na Microsoft/Ericsson Mediaroom platforme).. potom dlho nic a potom je zvysok IPTV providerov.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Ritchi som dlhorocnym zakaznikom v Kosiciach, mal som roky UPC, presiel som na triple Antiku.

Co sa tyka konektivity tu zabezpecuje v BA TowerCom, urcite prenajimaju L2 okruh, co vsak je uplne standartne a normalne, uplnym standarom je to aj u velkych provideroch, tiez vyuzivaju L2 okruhy, uvediem priklad: UPC vyuziva L2 okruh Antiku vo Svite za velko-obchodnu cenu. Takto sa vie sikovne dostat do zaujimavych lokalit.

Ja osobne sa tesim na nove middleware rozhranie, ktore Antik spusti v priebehu par tyzdnov pre svojich zakaznikov.

 

Link:

 

1gbit v KE dosahuje down a up okolo 850-950mbit/s co v Bratislave ma byt standardom. Nove rozhranie sa mi paci viac ako rozhranie Horizon mediabox spustene v cechach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
úspěchy při takovym pokrytí sou jenom lokální, zato ale s 90+% úspěšností :) kam taková konkurence přijde, tam většinou zanechá spoušť

by mě celkem zajímalo, jak to vypadá s odstupem času třeba v takovejch stodůlkách, sídliště jak blázen a jestli mělo v jednom vchodě upc 5 lidí, byl to div

na stb si stěžujou všichni a všude, snad jenom u a1m a netboxu mi přijde, že je minimum stížností po internetu

 

Netbox taky neni zadna vyhra. Staci se mrknoit na jejich fb a stezuje si hodne lidi. Ono si nestezuje tolik llidi, protoze maj mnohonasobne min zakazniku. Mam dost znamych a podle nich to funguje obdobne, ale u netboxu ke nevyhoda settopbox.

 

Btw. Ted jsem v sobotu volal, ze mi blbne technicolor (vypadky), v pondeli dojel technik promeril a vymenil :-) tak svizne jsem to necekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rozhraní Antiku je pěkný jen do té chvíle, než si uvědomíte, že abyste ten malý font přečetl, tak musíte sedět metr od televize. Jako sorry, ale na TV se nedívám z kratší vzdálenosti než jsou 3 metry a takovéto UI si můžou operátoři strčit někam. To samé UPC s tím pidi fontem v EPG u Horizonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

No na TV koukas ze vydalenosti dle uhlopricky, ono jestli mas 37" a koukas na to ze 3 metru tak se neni cemu divit ze nic neprectes, na tu tvou vzdalenost bys mel mit TV 60" +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do obýváku bych si dokázal představit TV se 150-200 cm úhlopříčkou, ale do ložnice a pokojů jen velmi těžko. A když ležím v posteli tak hlavu mám u jedné stěny a tv je naproti u stěny druhé, takže to 3 - 4 metry budou a na tom EPG přečtu stěží název filmu, ale když si dám info o filmu, kde je písmo ještě menší tak jsem v koncích. A nevěřím, že je to pouze můj problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...