Přejít na obsah

Karneval web - hacknut


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Cosby

No jeste to tak, aby web spravovali operatori z Kontakt centra! :) To uz by bylo moc, na to doufam ma Karneval nekoho kdo tomu aspon trochu rozumi (zeby webmaster? :) ).

I kdyz, pokud maji vsichni Firefox a davaji si zalezet na prezentaci, tak to vubec nechapu :))) Pac to se nejak navzajem cele vylucuje. Firefox jim ukaze chyby, oni mavnou rukou asi :)

No, uvidime, treba nekdo sahne do kodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cosby

dmnc: ted jsem prochazel reference Internet Projektu a jsou tam jak PHP, tak ASP stranky. Takze byl asi nejaky jiny duvod... urcite bylo na vyber :)

Jinak mas pravdu, ze si nas taky nekdo vsima, to je fajn :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

No opravdu by mě to zajímalo, jaký byl pravý důvod. Jestli prostor na kterém je nahozený tento web funguje pouze na platformě Windows, což nemusí. Ale to bych asi neviděl jako primární důvod :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty stránky nejsou v asp, ale v .NET, což je docela zásadní rozdíl. Rozhodli se proto, protože si vybrali náš publikační systém napsaný v .NETu, takže to je ten důvod.

Ale diskuze jestli Java nebo .NET nebo ASP a PHP, to je na jindy .. :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si dobře vzpomínám, tak jsme jeden redakční systém v PHP právě tím naším nahrazovali. Vyhovoval systém, technologie stála v pozadí.

A upřímě - to co tomu webu vytýkáte není o technologii. V bublině je o řádek textu navíc, který tam být neměl a ten rozhodil zbytek. Jak jsem psal, pokusim se zitra poprosit příslušné pracovníky u zadavatele aby to upravili a zda by přistoupili na to, kdybychom jim počet řádku v šabloně omezili. Jinak jakýkoli flame MS vs Linux tady není na místě. Tomu webu vytýkáte nepřehlednost, složitost a roztříštěnost a na to tech. nemá vliv.

Věřím, že se nám podaří se zadavatelem připravit update, který Vás potěší a za Vaše názory opravdu děkuju. Je to feedback, který je zapotřebí.

 

Dobrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cosby

Super, ze se o to zajima nekdo povolany, tak to ma byt :) Tesim se na vysledek.

Rekl bych (snad za vsechny uzivatele Karnevalu), ze jako komunita a uzivatele to myslime s Karnevalem dobre, tyto diskuse jsou vesmes za zkvalitneni sluzeb, tak doufam ze nas vedeni vyslysi aspon v necem. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to tak také chápu. Myslím, že i na Karnevalu si uvědomují, že ten design je tři roky starý a že už současným potřebám ne zcela dostačuje. A věřte mi, že Internet je pro ně důležitý kanál takže si určitě dají záležet aby se případná nová verze líbila i "jejich" komunitě. Za připomínky dík, ty podnětné zkusím popostrčit k odstranění. A za ten včerejší večer se ještě jednou všem omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Geeker
Já to tak také chápu. Myslím, že i na Karnevalu si uvědomují, že ten design je tři roky starý a že už současným potřebám ne zcela dostačuje. A věřte mi, že Internet je pro ně důležitý kanál takže si určitě dají záležet aby se případná nová verze líbila i "jejich" komunitě. Za připomínky dík, ty podnětné zkusím popostrčit k odstranění. A za ten včerejší večer se ještě jednou všem omlouvám.

 

Kdyz jsme u toho. Co bude s tim FUP. nejak mi to neda se nezeptat. Jinak web je v pohode akorat k naprosto zakladnim vecem se clovek musi prokousavat slozite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cosby

Geeker: FUP se resi jinde, konkretne tady :arrow:.

IMHO web v pohode neni, uz to ze "k naprosto zakladnim vecem se clovek musi prokousavat slozite" jak jsi napsal rozhodne neni OK... :?

Treba s tim neco udelaji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnoho povyku pro nic ale poradne by se to zabezpecit melo aby nedoslo k nabourani jeste jednou a poradne to by se mohlo kapku zvrtnout kdyby se nekdo dostal k e-mailum atd.

to by se i spameri zaradovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...