Přejít na obsah

Torent IP adresa.


Návštěvník okkhs

Doporučené příspěvky

Návštěvník okkhs

No to je sice pěkné že mě UPC blokne kvůli viru,ale mohli by mě taky kontaktovat ne-udělali jsme to a to z důvodu toho a toho a já pak vím kde je zakopaná Dášenka a podle toho se zařídím.Ted vím prd.A že paní za telefonem nevěděla nechápu,proč tam teda je.To je klasické chování UPC už od dob co se u nás v Karviné UPC vyskytlo(zákazník až na posledním místě) Zpět k problému.Po přepnutí do bridge modu už networkinfo sice ukazuje že mám public IP,ale zase nejsou otevřené porty a v menu modemu už ted Port Forwarding nemám.Takže udělám následující,přeinstaluju systém v pc a pro jistotu znovu i v notebooku a budu zase volat tu paní co nic neví a uvidím co se stoho vyklube.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpět k problému.Po přepnutí do bridge modu už networkinfo sice ukazuje že mám public IP,ale zase nejsou otevřené porty a v menu modemu už ted Port Forwarding nemám.

 

No když PC má veřejnou IP tak žádný Port Forwarding na modemu už nepotřebuješ, protože "všechny porty už jsou otevřené", pokud ještě nejsou otevřené porty a není chyba na straně UPC tak ti blockovalo nějaký firewall nebo Internet Security v Windowsu.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...