Přejít na obsah

Stížnost na chování k zákazníkovi


Návštěvník Bessi25

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bessi25
Dobrý den  ,
  tímto dopisem si stěžuji na hrozné jednání UPC ( Vodafone) vůči mě dlouholeté klientce UPC. Tímto okamžitě ukončuji smlouvu s UPC a dávám výpověď k 19.10.2020. Dne 14.10.2020 jsem volala na Vodafone tel. čísla uvedené na stránkách tři hodiny pouze jen s automatem, druhý den ráno se mi povedlo dovolat zvedla to paní a já si objednala , jen rychlejší intnernet 1 GB. Dne 16.10.20 byl u mě technik přes dvě hodiny a nainstaloval mi druhý modem, a když jsem mu oznámila, že chci jen jeden internet, odpověděl, že s tím  on nic neudělá. Další den jsem i volala na Vodafone , ale marně, po té jsem navštívila dne 19.102020 Vodafone v Teplicích v Galerii a tam mi mladík oznámil, že mi nic nepomůže a mám volat na ty čísla.
Opět jsem volala a opět automat. Platím měsíčně 1700 Kč za služby . Nikdo není ochotný se mnou komunikovat a řešit problém. Proč píšete na stránky několik čísel na které se nelze s nikým spojit ??? 
 A navíc dodnes mám jen rychlost internetu 300 MG místo 1 GB, které jsem si objednala. Můj PC na zabudovanou síťovou kartu na 1 GB.
Nemám nadále zájem o  špatné jednání a přecházím ke konkurenci.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bessi25 Předpokládám, že už to tu nebudete sledovat, ale kdyby náhodou ano, tak se trošku rozepíši.

1. Obě smlouvy jsou na stejné jméno? Předpokládám, že nikoliv, na koho byla ta původní?

2. Máte i jiné možnosti, jak podat reklamaci - přes web, email, ozvat se přes FB ...

 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pagan
V 19. 10. 2020 v 22:19, honziik napsal:

Musi být troll :))) Ale pobavilo 🙂


x iPad x

Dělám pro ISPka v Praze a můžu potvrdit že takovéhle osoby skutečně existují... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...